Yükleniyor...

Bitcoin’de Kritik Eşik: Büyük Bir Kırılma Yaşanacak!

Bitcoin 10.

Bitcoin Kritik Eşik

Bitcoin 10.000 doların altına indiğinden bu yana hiç olmadığı kadar dengeli seyrediyor. Bitcoin’deki bu dengeli hareket kripto para piyasasının geri kalanınında da görülüyor.

Buna karşın Bitcoin teknik grafikleri en büyük kripto para birimindeki bu sessizliğin yakın zamanda bozulacağını, büyük bir kırılmanın yaşanacağını gösteriyor. Twitter’da DonAlt olarak bilinen ünlü piyasa analisti yaklaşan kırılmanın hangi yöne doğru olacağına dair öngörüsünü açıkladı.

Bitcoin fiyatı dengeli bir şekilde seyrederken ağdaki gelişmeler de dikkat çekiyor. Bu gelişmelerden en dikkat çekeni ise hash rate. En büyük kripto para biriminin hash rate’i yeni bir rekor kırarak 20 Temmuz’da 79 milyon TH/s ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı ki 28 Temmuz’da bu seviyeye yakın bir noktaya (78 milyon TH/s) gelindi. Hash rate’in bu denli yüksek olması fiyatın yakın gelecekte yükseleceğinin habercisi olabilir.

Analist DonAlt, Bitcoin’de yakında büyük bir kırılmanın yaşanacağını ve Bitcoin’in ya sert şekilde aşağıya doğru ineceğini ya da yukarı doğru çıkacağını ifade etti. DonAlt’a göre, mevcut aralıkta Bitcoin’in daha fazla durmayacağını ve bu aralıktan çıkıldığı anda şiddetin başlayacağını söylüyor.

Bu noktada analistin şahsi fikri Bitcoin’de yukarı doğru bir kırılmanın yaşanması yönünde.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner