Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Çin, Güncel Kripto Para Sıralamasını Paylaştı

Çin, Güncel Kripto Para Sıralamasını Paylaştı

ABONE OL:google-news

Çin Sanayi ve Bilişim Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren CCID, her ay düzenli bir şekilde kripto para derecelendirmesini paylaşıyor. CCID, 13. kripto para derecelendirmesini bugün paylaştı.

Kendini Çin’in “Sanayi ve Bilişim Bakanlığı’na bağlı birinci sınıf bilimsel araştırma kurumu” olarak tanımlayan CCID, kripto para projelerine ilişkin söz konusu listeyi hazırlarken kripto paraları temel teknoloji, uygulanabilirlik ve yaratıcılık başlıkları altında değerlendiriyor. Her bir başlık için kripto para projelerine tek tek puan veriliyor ve toplam puan üzerinden bir sıralama yapılıyor.

CCID’ın güncel listesinde bir öncekine göre hayli değişiklik olduğu, kripto para projelerinin büyük oranda yer değiştirdiği görülüyor.

Listenin ilk sırasında puanını 153.1’e çıkaran EOS yer alıyor. Bir önceki listede ikinci sırada TRON yer alıyordu, ancak TRON’la ilgili son tartışmalar değerlendirmeye etki etmiş olacak ki TRON 10 puanlık düşüşle 138.2 puanla üçüncü sıraya yerleşmiş. TRON’un yerini alan kripto para projesi ise Ethereum olmuş. Üçüncü ve dördüncü sırada ise Steem ve Ontology’nin yerini NULS ile GXChain bulunuyor.

Bitcoin’e gelecek olursak, en büyük kripto para birimi listenin 11. sırasında yer alıyor. Bir önceki listede 12. sırada yer alıyordu.

Listenin en arka taraflarında yer alan yani en kötü kripto para projeleri olarak gösterilen kripto para birimleri ise NEM, IOTA, Bytecoin, Decred ve Litecoin (sondan yukarıya doğru sıralılar).

Listenin tamamını aşağıdan görebilirsiniz:

CCID Çin Kripto Para Sırası 13

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar