Yükleniyor...

Bitcoin Madencilik Devi Bitmain Satış Ekibini Küçültüyor

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilik donanımı üreticilerinden birisi olarak görülen Bitmain, satış ekibini küçültme kararı aldı.

Bitmain

Dünyanın en büyük Bitcoin madencilik donanımı üreticilerinden birisi olarak görülen Bitmain, satış ekibini küçültme kararı aldı. Şirketin global satış departmanının başındaki isim Bill Zhu, bu ayın başında görevinden ayrılmıştı. Zhu’dan boşalan koltuğunu henüz kimse doldurmuş değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şirketin pazar payını arttırmak için satış ekibini küçültmeye gideceği, odağını doğrudan doğruya madencilik ekipmanlarına çevireceği gelen bilgiler arasında. Bitmain’in satış ekibi şu anda sadece dört kişiden oluşuyor ve ekibin her bir üyesinin bölgesel yöneticiler olduğu ve direkt Zhu’ya rapor verdiği belirtiliyor.

Son dönemde yönetimsel anlamlarda krizlerle karşı karşıya olan ve pazar payını kaybetme tehlikesi yaşayan Bitmain’in madencilik ekipman satışları Bitcoin fiyatıyla yakından ilişkili. Bu noktada en büyük kripto para birimi Haziran ayında yakaladığı trendini koruyamadı ve bu haberin kaleme alındığı sırada 6.890 dolardan işle görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x