Yükleniyor...

Derecelendirme Şirketine Göre Cardano (ADA) En Değersiz Kripto Paralardan Biri!

Derecelendirme şirketi Weiss Crypto Ratings, 18 Aralık'ta Cardano'yu (ADA) en değersiz dijital varlıklardan biri olarak sınıflandırdı.

Cardano Ada

Derecelendirme şirketi Weiss Crypto Ratings, 18 Aralık’ta Cardano’yu (ADA) en değersiz dijital varlıklardan biri olarak sınıflandırdı. Şirket, ADA fiyatının projenin temellerini yansıtmadığını belirtti.

Weiss Crypto Ratings, Kasım ayında Cardano’nun EOS’dan “çok daha üstün” olduğunu açıklamış, ağ için yeni özelliklerin ve geliştirmelerin tamamen test edilerek uygulamaya alınmasından övgüyle bahsetmişti.

Weiss Crypto Ratings Cardano Ada

Derecelendirme şirketi şu anda ADA’yı teknoloji ve benimsenme kategorisinde B+, piyasa performansı kategorisinde E+ puanı ile derecelendiriyor. Weiss Crypto Ratings’e göre, projenin teknolojisi mükemmel ancak fiyat performansı son derece düşük. Bu da ADA’yı en değersiz kripto paralardan biri yapıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner