Yükleniyor...

Bitcoin Madencilik Gelirleri Yükselişte

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yükseliş trendinde hareket ederken, madencilik sektörü yüzde 50'nin üzerinde bir gelir artışı yaşadı.

madencilik

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), yükseliş trendinde hareket ederken, madencilik sektörü yüzde 50’nin üzerinde bir gelir artışı yaşadı.

Kripto para birimlerinin yükseliş trendi, kripto ile paralel hareket eden sektörleri de etkilemeye başladı. Özellikle Bitcoin madencilik sektörü, yüzde 50’nin üzerinde bir gelir artışıyla dikkatleri üzerine çekti. Bitcoin madencileri, son zamanlarda oldukça fazla kazanç sağlamaya başladılar. Piyasaların toparlanması, madencilik ödüllerini ve işlem ücretlerini de artırdı.

Bitcoin Madencilik Gelirleri Yüzde 50 Arttı

Kripto para piyasasının toparlaması ve Bitcoin (BTC) tarafındaki yükseliş, Bitcoin madencilik gelirlerinin de artış yaşamasına yol açtı.

Kripto para piyasasındaki boğa koşusu beklentisi, kripto endüstrisindeki tüm sektörleri de doğrudan etkiledi. Bu sektörlerden birisi olan madencilik, pozitif bir seyir izlemeye başladı.

Bir yıla yakın bir süredir hayatta kalma mücadelesi veren Bitcoin madencilik şirketleri, 2023’ün ilk aylarında yüzde 50’den fazla bir gelir artışıyla karşı karşıya kaldı.

Bitcoin madencilik gelirleri, 1 Ocak’ta 15.3 milyon dolar seviyesindeyken 30 gün içinde yaklaşık 23 milyon dolara sıçradı. Bu durum, iflasın eşiğinde olan madencilik şirketlerine de can suyu oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner