Yükleniyor...

Bitcoin Milyarderi Cameron Winklevoss Desteklediği İki Altcoin’i Açıkladı

Winklevoss ikizlerinden Cameron, Ethereum ve Filecoin platformları ile token'larının yardımıyla Web 3.

winklevoss ikizleri film oluyor

Winklevoss ikizlerinden Cameron, Ethereum ve Filecoin platformları ile token’larının yardımıyla Web 3.0’ın nasıl inşa edileceğini anlatmak üzere Twitter hesabından bir takım açıklamalarda bulundu.

Cameron Winklevoss ayrıca Ethereum ve Filecoin’in gelecekteki fiyatına ilişkin öngörülerde de bulundu. Cameron Winklevoss şunları kaydetti:

Yeni nesil platformlar Ethereum ve Filecoin üzerine inşa edilecek.

Cameron Winklevoss gelecekte yeni nesil platformların Ethereum üzerinde geliştirileceğine ve verilerinin de Filecoin ağı üzerinde saklanacağına inanıyor. Bu hizmetler için Ethereum ve Filecoin ile ödeme yapılması gerekeceğini belirten Winklevoss bu durumun Ethereum ve Filecoin fiyatını olumlu etkileyeceğini düşünüyor.

Popüler kripto para birimi Ethereum yaklaşık 3 yıllık kötü gidişatın ardından 2018 yılında kaydedilen tüm zamanların rekor seviyesine çok yaklaştı. ETH, 13 Ocak 2018’de 1.450 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kaydetmişti. 2021 yılının ilk günlerinde tekrardan 1.000 dolar seviyesinin üzerine çıkan Ethereum 1.347 dolara kadar yükselse de ne yazık ki 2018 yılındaki rekorunu şu ana kadar kırmayı başaramadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner