Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Milyarderi Cameron Winklevoss Desteklediği İki Altcoin'i Açıkladı

Bitcoin Milyarderi Cameron Winklevoss Desteklediği İki Altcoin’i Açıkladı

ABONE OL:google-news
PrimeXBT

Winklevoss ikizlerinden Cameron, Ethereum ve Filecoin platformları ile token’larının yardımıyla Web 3.0’ın nasıl inşa edileceğini anlatmak üzere Twitter hesabından bir takım açıklamalarda bulundu.

Cameron Winklevoss ayrıca Ethereum ve Filecoin’in gelecekteki fiyatına ilişkin öngörülerde de bulundu. Cameron Winklevoss şunları kaydetti:

Yeni nesil platformlar Ethereum ve Filecoin üzerine inşa edilecek.

Cameron Winklevoss gelecekte yeni nesil platformların Ethereum üzerinde geliştirileceğine ve verilerinin de Filecoin ağı üzerinde saklanacağına inanıyor. Bu hizmetler için Ethereum ve Filecoin ile ödeme yapılması gerekeceğini belirten Winklevoss bu durumun Ethereum ve Filecoin fiyatını olumlu etkileyeceğini düşünüyor.

Popüler kripto para birimi Ethereum yaklaşık 3 yıllık kötü gidişatın ardından 2018 yılında kaydedilen tüm zamanların rekor seviyesine çok yaklaştı. ETH, 13 Ocak 2018’de 1.450 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesi rekorunu kaydetmişti. 2021 yılının ilk günlerinde tekrardan 1.000 dolar seviyesinin üzerine çıkan Ethereum 1.347 dolara kadar yükselse de ne yazık ki 2018 yılındaki rekorunu şu ana kadar kırmayı başaramadı.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Kaynaku.today
Tuncay Aydıner
Tuncay Aydıner
Coinkolik.com'un Yayın Koordinatörü olan Tuncay, 2017 yılından bu yana kripto para ve Blockchain gibi yıkıcı finansal teknolojilerle çok yakından ilgilieniyor. Sektörel gelişmeleri çok büyük bir titizlikle okuyucuya ulaştırmayı amaç edinen Tuncay şu ana kadar yerli ve yabancı birçok kripto para projesinde rol aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Market

Öne Çıkan Başlıklar