Yükleniyor...

Analist Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) Tahminlerini ve Takip Ettiği 10 Altcoin Projesini Açıklıyor

Yüz milyonlarca dolar değerindeki ERC20 tokenlarını ortaya çıkardıktan sonra, sektörde hızla itibar kazanan bir kripto para balinası, şimdi 2021 için Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor.

analist bitcoin btc ethereum eth tahminlerini ve takip ettigi 10 altcoin projesini acikliyor

Yüz milyonlarca dolar değerindeki ERC20 tokenlarını ortaya çıkardıktan sonra, sektörde hızla itibar kazanan bir kripto para balinası, şimdi 2021 için Bitcoin, Ethereum ve altcoin tahminlerini paylaşıyor.

Bir Daily Hodl haberine göre, 0x_b1 olarak bilinen yüksek cirolu trader, yıl sonuna kadar Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık piyasa değerini aşacağını ve daha sonra da önemli ölçüde düzeltme yaşayacağını söylüyor.

“Bitcoin 55.000 doları kıracak ancak 2021 kapanışını 30.000 doların altında yapacak.”

Ethereum’a gelince, yüksek profilli yatırımcı, ikinci en büyük kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşmasını bekliyor.

0x_b1, gelişmekte olan merkeziyetsiz finans alanını da yakından takip ediyor. Büyük finans kuruluşlarının Compound (COMP) gibi lending ve borrowing platformlarıyla uğraşacağını belirtti.

“JPMorgan, Citibank, Goldman Sachs, CBDC, çapraz döviz ve borrowing/lending için Compound finans benzeri platformlar ortaya çıkmaya başladı.”

Ayrıca takipçilerine yearn.finance (YFI), yAxis (YAX) ve Harvest Finance (FARM) gibi önde gelen yield aggregator platformlarının ana akım haline geleceğini ve perakende yatırımcıların DeFi dünyasına girmesi için zemin hazırlayacağını söylüyor.

YF Link’e (YFL) gelince trader, Chainlink (LINK) kurucu ortağı Sergey Nazarov’un faaliyetleri nedeniyle bu yıl değerini ikiye katlama potansiyeline sahip olduğuna inanıyor.

“Sergey Nazarov, Linkswap için YFlinkio’ya kar amacı gütmeyen bir Chainlink oracle’ı miras bıraktı – 1500 dolar/YFL tabanı belirlendi.”

0x_b1, bu yıl bir dizi DeFi projesinin iyi iş çıkaracağını söylese de iyi bir performans sergileyeceğini düşündüğüne inandığı iki protokole dikkat çekiyor.

O, merkeziyetsiz platform 1inch’in, otomatik piyasa yapıcısı Curve Finance (CURVE) pahasına istikrarlı stablecoin swap lideri olarak yükseleceğini söylüyor. Ayrıca Badger DAO’nun yönetişim token’ı Badger’ın asla 3.00 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğini tahmin ediyor. Bu arada Badger DAO’nun Digg’inin Bitcoin yatırımcıları tarafından oynaklığa karşı bir koruma olarak kullanılacağını düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner