Yükleniyor...

Bitcoin Milyarderi Kardeşler İtiraf Etti: “Yüklü Miktarda Ethereum Yatırımımız Var”

Dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olarak kabul edilen Winklevoss ikizleri, BTC'nin portföylerindeki tek kripto varlığı olmadığını duyurdu.

winklevoss 1280x801

Dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olarak kabul edilen Winklevoss ikizleri, BTC’nin portföylerindeki tek kripto varlığı olmadığını duyurdu.

Geçenlerde yapılan bir röportajda kripto borsası Gemini’nin kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss, piyasa değerine göre ikinci en değerli kripto para birimi olan Ethereum’da büyük yatırımları olduklarını söylediler.

“Açıkçası çok büyük miktarda Ethereum’a sahibiz. Tam olarak bildirmek doğru olmayabilir ama yeterince büyük olduğunu söylemekle yetinelim.

İkizler Ethereum’a yaptıkları yatırımın tam miktarını açıklamadılar ancak Bitcoin miktarlarıyla oldukça yakın olduğunu ima ettiler.

“Oldukça yüklü bir miktar diyebilirim. Birkaç yıl önce çok fazla miktarda Ethereum almak için birlikte ortak bir çaba gösterdik. ”

2013 yılında ikizler 120.000 BTC’ye sahip olduklarını kanıtlamışlardı, bu miktar ise o sırada dolaşımdaki tüm Bitcoin’in %1’ine eşdeğerdi. Bitcoin şimdilerde 9,196 dolar seviyesinde seyrederken, ikizlerin BTC hazinelerinin değeri de şu anda 1,1 milyar doların üzerindedir.

İkizlerin ETH’deki hissesi Bitcoin yatırımlarıyla karşılaştırılabilir ölçüdeyse, Tyler ve Cameron kardeşler dolaşımdaki tüm Ethereum’un yaklaşık %4’üne sahip olabilirler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner