Yükleniyor...

Bitcoin sinyali verdi: Bu 5 altcoin yükselişin fitilini yaktı!

Bitcoin'in (BTC) 64 bin dolara dayanması eşliğinde yavaş yavaş toparlayan altcoin'lerde en çok hangi isimler kendini gösterdi?

sol avax tia yükseliş

Bitcoin’in (BTC) 64 bin dolara dayanması eşliğinde yavaş yavaş toparlayan altcoin’lerde en çok hangi isimler kendini gösterdi?

Birkaç gün içine toparlanmaya geçen Bitcoin, altcoin piyasasına ilaç gibi geldi. Sert düşüşlerden oldukça etkilenen altcoin’ler, BTC‘nin yukarı yönlü hareketleriyle güç buldu. Birer birer yükselişe geçen kripto paralar, haliyle de yatırımcısını sevindirdi. Peki son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde artış gözlemlendi?

Deneyimli yatırımcıdan iddialı Bitcoin tahmini Altı haneyi görebilir

1- Akash Network (AKT)

Bulut hizmetleri kategorisinde ön plana çıkan AKT, son 24 saatte yüzde 11 artış göstererek listenin ilk sırasına yerleşti. 2024’ün potansiyelli kripto paralarından biri olan AKT’nin pozitif fiyat hareketleri, projeyi daha da tanınır hale getirdi. Altcoin’in bundan sonraki fiyat hareketleri ise merakla bekleniyor.

akash altcoin

2- Render (RNDR)

Yapay zeka alanın en bilinen altcoin’lerinden RNDR, son 24 saatte yüzde 9 yükseliş kaydederek listeye ikinci sıradan dahil oldu. Sadece yapay zeka kategorisindeki altcoin’lere değil, piyasanın geneline büyük bir fark atan RNDR, dikkatleri çekmeye devam ediyor.

render rndr alttcoin

3- Dogecoin (DOGE)

Memecoin’lerin lider ismi DOGE, son 24 saatte yüzde 7 artış ile listenin üçüncü sırasına oturdu. Kısa bir aradan sonra tekrardan yükseliş yakalayan popüler altcoin, yatırımcı kitlesini sevindirerek memecoin furyası adına pozitif sinyaller verdi.

dogecoin doge3

4- Avalanche (AVAX)

Bitcoin’in toparlanmasıyla beraber gaza basan AVAX, son 24 saatte yüzde 5 yükseliş yaşadı. Bir süredir bu listede yer alamayan major coin, bu fiyat hamlesiyle ekosistemi ve yatırımcısının yüzünü güldürdü. AVAX’ın 40 dolar üzerine yerleşmesi halinde paritede yükseliş eğiliminin devam etmesi beklenebilir.

avax altcoin avalanche

5- Dogwifhat (WIF)

Solana ekosisteminin yeni memecoin’lerinden sayılan WIF, son 24 saatte yüzde 4 artış gösterdi. Piyasanın yukarı yönlü ilerlemesiyle değer kazanan WIF, ön plana çıkan bir diğer altcoin oldu. Solana ekosistemine talep artması veya memecoin furyasının şiddetlenmesi halinde WIF’ten beklentiler artabilir.

wif altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner