Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 26 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

Bu yıl küresel ekonominin başlattığı kripto ayı piyasası pek çok yatırımcıyı zarara uğrattı.

bitcoin haberleri 1

Bu yıl küresel ekonominin başlattığı kripto ayı piyasası pek çok yatırımcıyı zarara uğrattı. Bitcoin madenciliği tarafında da zorlu süreçler yaşandı. Bu sebeple bir çok şirket iflas etmek zorunda kaldı. Bu süreçler yaşanırken Bitcoin madencisi Blockware Solutions’a bir müşterisi tarafından dava açılmıştır. Dava açan müşterinin talebi 250 bin dolardır.

Kripto Gündeminden Kısa Kısa

Avalanche ekosisteminde yer alan Defrost Finance, her iki versiyonunun da (Defrost V1 ve Defrost V2) bir hack olayı nedeniyle araştırıldığını duyurdu. Blockchain araştırmacısı PeckShield, bilgisayar korsanının LSWUSDC’nin hisse fiyatını manipüle ettiğini ve bilgisayar korsanı için yaklaşık 173 bin dolar kazanç sağladığını tespit etti. 

Shiba Inu Geliştiricisinden Shibarium Sinyali

Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, katman-2 çözümü olan Shibarium‘un çok yakında geleceğini söyledi. Diğer geliştirici Trophias geliştiricilerin yeni ürün veya hizmetleri piyasaya sürmek için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu, çünkü bunun düşünceli ve dikkatli bir şekilde yapılması gerektiğini vurguladı. Bu noktada, Shibarium’un ne zaman halka açılacağına dair bir zaman çizelgesi bulunmuyor fakat beta test aşaması yakın görünüyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 1,975,283.71 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN59,795.02 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte 1.80% değişim ile şu anda 1,975,283.71 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 21,078,520,330 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,179,100,028,917 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner