Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 27 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

Dijitalleşmenin artmasıyla birlikte meydana gelen siber saldırılarda da artış yaşanmaktadır.

bitcoin haberler 2

Dijitalleşmenin artmasıyla birlikte meydana gelen siber saldırılarda da artış yaşanmaktadır. Bunun son örneği de Bitcoin madencilik havuzudur. Bitcoin madencilik havuzu yaşadığı siber saldırının sonucunda 700 bin dolar kayba uğramıştır. Yaşanan bu durum, kripto şirketlerinin hack saldırılarına karşı savunmasız kaldığının da bir göstergesi sayılıyor.

Bitcoin Kaç Dolar? Bitcoin Kaç TL? İşte detaylar..

Kripto Gündeminden Kısa Kısa

Geçtiğimiz gün v1 ve v2 ürünlerinin istismar edildiğini açıklayan Defrost Finance, v1 saldırısından kaynaklı kaybedilen fonları geri aldığını söyledi. Avalanche blockchain’ininde kaldıraçlı trade imkanı sunan protokol, ne kadar fonun geri alındığını ise açıklamadı.

Bitcoin Çıkışları Azalıyor

FTX’in çöküşünün ardından, bu borsalardan milyarlarca dolar değerinde dijital varlık çıkışı yaşandı. Birçok yatırımcı, benzer endişelerle bu platformlardan milyarlarca dolar değerindeki dijital varlığı geri çekti. Geçtiğimiz ay, bir hafta içinde yaklaşık 8 milyar dolarlık kripto para CEX’lerden çekildi. Çekilen Bitcoin miktarı 3,7 milyar dolar seviyesindeyken, ETH işlemleri ise 2,5 milyar doları gördü.

Bitcoin Kaç Dolar?

FTX’in çöküş haberinin ortaya çıkmasından bu yana Solana (SOL) blokzincirinin başı dertte. Solana’daki popüler NFT projeleri DeGods ve Y00ts’in arkasındaki ekip ağdan ayrılacaklarını doğruladı. Solana NFT projesi olan DeGods, 2023’ün ilk çeyreğinde Ethereum ekosistemine geçeceğini söyledi. Y00topia ise resmi Twitter sayfasında 2023’ün ilk çeyreğinde Polygon blokzincirine geçeceğini duyurdu.

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 2,214,195.38 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN68,754.42 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte -0.55% değişim ile şu anda 2,214,195.38 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 12,951,704,192 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,355,897,533,613 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner