Yükleniyor...

DOGE Hastalandı, Durumu Kritik!

Kripto para birimi Dogecoin'in (DOGE) ilham aldığı Shiba Inu köpeği Kabosu, ciddi bir hastalığa kapılarak hayranlarını üzdü.

DOGE Hastalandi Durumu Ciddi

Kripto para birimi Dogecoin’in (DOGE) ilham aldığı Shiba Inu köpeği Kabosu, ciddi bir hastalığa kapılarak hayranlarını üzdü.

Popüler kripto para birimi Dogecoin, meme token olma yolunda güzel bir köpeği ilham aldı. 2010 yılında, Sato’nun blog paylaşımında öne çıkardığı köpeği Kabosu yoğun ilgi gördü. Kabosu‘nun fotoğrafı, DOGE‘nin de logosu haline geldi. Shiba Inu ırkı bir köpek olan Kabosu, küresel çapta fenomen haline gelmeyi başardı. Dünyanın en popüler kripto para biriminin logosunda, yıllarca Kabosu‘nun görseli yer aldı. Ancak yıllar sonra Kabosu, yaşlılığının da getirdiği rahatsızlıklar nedeniyle ciddi bir hastalığa kapıldı.

DOGE’nin İlham Kaynağı Olan Köpek, Hastalıkla Mücadele Ediyor

2010 yılında internete düşen fotoğrafıyla DOGE‘ye imaj olan Kabosu, 17 yaşını doldurmak üzereyken ciddi bir hastalıkla mücadele ediyor.

Japon anaokulu öğretmeni ve Kabosu‘nun sahibi Atsuko Sato, köpeğinin tehlikeli bir durumda olduğunu söyledi ve hastalandığından bahsetti. Instagram’da paylaşım yapan Sato, Kabosu‘nun sevenlerinin de desteğiyle daha iyi olacağını belirtti.

kabosu hastalandi

Sato’nun paylaştığı haber, büyük bir destek akımına dönüştü. Birçok Twitter kullanıcısı, en iyi tedaviyi görmesi için tüm masrafları karşılamaya hazır olduğunu belirtti.

Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Kabosu‘nun fotoğrafını paylaşarak destek talep etti. Markus, “Kabosu çok hasta ona iyi dileklerinizi iletin.dedi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner