Yükleniyor...

Bitcoin SV (BSV) Yükselmeye Devam Ediyor

Kripto para sektörünün çok konuşulan birimlerinden Bitcoin SV (BSV), yükselişini devam ettiriyor.

Bitcoin SV yükselişine devame diyor

Kripto para sektörünün çok konuşulan birimlerinden Bitcoin SV (BSV), yükselişini devam ettiriyor. Bitcoin  forku Bitcoin Cash ve BSV geçtiğimiz hafta aniden yükselmeye başlamıştı. BSV, bu durumunu devam ettirerek yatırımcılarının da yüzünü güldürüyor.

2018’de Bitcoin Cash’ten uzaklaşan Avustralyalı bilgisayar bilimcisi Craig Wright tarafından kontrol edilen Bitcoin SV, Wright’ın bir süredir Bitcoin’in yaratılmasında bir elinin olduğunu kanıtlamaya yardımcı olabilecek belgelerden bahsedilmesiyle değerini arttırmıştı.

Bitcoin SV, Binance Coin’i Geride Bıraktı

BSV, CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yüzde 25’lik bir artış yaşayarak 205 dolara ulaştı. Kripto para birimi Binance Coin’i de geride bırakarak ilk 10’daki yerini sağlamlaştırmaya başladı. BSV, son deparıyla beraber Litecoin’i de geçerek 6. sıraya yerleşti.

BSV, 2020 yılına 95.51 dolar seviyesiyle giriş yapmıştı. Kripto para birimi değerini 10 Ocak’a kadar yavaş yavaş arttırdıktan sonra bir anda yükselişe geçti. Ve bu yükselişini de sürdürmeye devam ediyor.

bitcoin SV 1 aylık grafik

Analistler BSV için bir sonraki direnç seviyesinin 220 dolar olduğunu dile getiriyor. Eğer kripto para birimi bu direnci kırarsa 250 dolara kadar yükselebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner