Yükleniyor...

Bitcoin SV (BSV) Yüzde 100’den Fazla Yükselişle Rekor Tazeledi!

CoinMarketCap'in verilerine göre, Bitcoin SV (BSV) fiyatı son 24 saat içinde yüzde 100'den fazla yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 358,61 dolara ulaştı.

Bitcoin SV BSV

CoinMarketCap’in verilerine göre, Bitcoin SV (BSV) fiyatı son 24 saat içinde yüzde 100’den fazla yükselişle tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 358,61 dolara ulaştı. Şu an itibariyle, Tether’i (USDT) geçtikten sonra piyasadaki beşinci en büyük kripto para birimi konumuna erişmiş durumda.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BSV, Kasım 2018’de Bitcoin Cash topluluğundaki iç savaşın sonucu gerçekleşen hard fork ile ortaya çıkmıştı. Kripto para birimi, gerçek Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden bir numaralı destekçisi Craig Wright’ın da dahil olduğu sayısız skandal nedeniyle ün kazandı. BSV, nChain şefinin sayısız yasal tehdidi nedeniyle 2019 yılında Binance ve Kraken dahil olmak üzere bazı borsalardan delist edildi.

BSV, 2020’ye 14 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 239 doları paramparça ederek başlamış oldu. Bununla birlikte, kripto para biriminin Wright’ın 2019’daki 1.200 dolarlık hedefine ulaşması için yüzde 270 daha yükselmesi gerekiyor.

BSV’nin mucizevi performansına rağmen Bitcoin Cash (BCH) son 24 saatte yüzde 25 değer kazandı. BSV’nin toplam piyasa değeri ile BCH’ı geride bırakması için piyasa değerine 22 milyon dolar eklemesi gerekiyor. Bunun gerçekleşmesi durumunda BSV en büyük 4. kripto para birimi olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x