Yükleniyor...

Bitcoin SV (BSV) %40’dan Fazla Yükseldi! İşte BSV’deki Yükselişin Muhtemel Nedenleri

Kendi kendini Bitcoin'in (BTC) yaratıcısı olarak ilan eden Craig Wright'ın dijital varlığı Bitcoin SV (BSV) için işler iyi gidiyor gibi görünüyor.

Bitcoin SV BSV Fiyatı

Kendi kendini Bitcoin’in (BTC) yaratıcısı olarak ilan eden Craig Wright’ın dijital varlığı Bitcoin SV (BSV) için işler iyi gidiyor gibi görünüyor.

Bitcoin SV’nin piyasa değeri 3 milyar doları aştı ve 3.1 milyar dolara yükselerek en büyük 8. kripto para birimi haline geldi. BSV fiyatı son 24 saatte yüzde 40’tan fazla yükseldi ve 200 dolara kadar çıktı. Ancak bu çok uzun sürmedi. Düzeltmelerle fiyatta düşüşler kaydedildi ve kripto para birimi şu sıralar 175 dolardan el değiştiriyor.

Yükselişin Muhtemel Nedenleri

Bitcoin SV ekibi, ağın ölçeklenebilirliğini geliştirmek için çalışıyor ve son zamanlarda sadece bu amaç için Ölçeklendirme Test Ağı (STN) kullanıldı. Ağın, ana ağ üzerinde sorunsuz çalışıp çalışmadığını düzgün bir şekilde belirlemek için en az 1GB büyüklüğündeki blokların test edildiği bildirildi.

Ayrıca ekip, BSV Blockchain’deki mevcut uygulamaları genişletmek amacıyla, ilgilenen firmaların BSV Blockchain üzerinde kullanılmak üzere kendi token’larını üretmelerini sağlayacak yeni bir protokolü resmi olarak duyurdu. Protokol Tokenized Group tarafından yürütülecek.

Bazılarına göre bu iki gelişme son fiyat dalgalanmasının açıklaması olabilir.

Fiyat Sahte Bir Haberle mi Yükseldi?

Ancak, Primitive Ventures’ın kurucu ortağı Dovey Wan’a göre, Bitcoin SV (BSV) sahte bir haber sayesinde bu kadar yükselebildi. Peki bu sahte haber ne?

Söz konusu habere göre, Craig Wright 50.000 BTC’yi Binance’a devretti ve gerçek Satoshi olduğunu doğruladı. Haberde ayrıca, Binance’in tekrar BSV’yi marketinde listeleyeceği ve Wright’a ve ekibinden özür dileneceğinden bahsediliyor

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner