Yükleniyor...

Tron CEO’su Justin Sun’dan Paribu Tweet’i!

Kripto para piyasasındaki popüler altcoin'lerden Tron'un (TRX) CEO'su olan Justin Sun, yerli kripto para borsası Paribu'yu etiketlediği bir tweet attı.

Tron CEO Justin Sun Paribu

Kripto para piyasasındaki popüler altcoin’lerden Tron’un (TRX) CEO’su olan Justin Sun, yerli kripto para borsası Paribu’yu etiketlediği bir tweet attı.

Paribu, geçtiğimiz günlerde marketine kripto para birimi BitTorrent’i (BTT) eklediğini duyurmuştu. Twitter’ı oldukça etkin bir şekilde kullanmasıyla tanınan Sun, borsanın Twitter’daki ilgili duyurusunu retweet’leyerek “Türkiye’nin en büyük kripto para borsası” diyerek tweet’inde Paribu’yu etiketledi.

Paribu, marketine BTT’yi eklemesiyle platformunda işlem gören kripto para biriminin sayısını 15’e yükseltmiş oldu.

CoinMarketCap’in verilerine bakıldığında, Tron CEO’sunun da söylediği gibi Paribu’nun son 24 saatteki hacmi 17.8 milyon dolar ve bu hacim kripto para borsasının Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olduğunu gösteriyor. Paribu’ya en yakın hacme sahip yerli kripto para borsası ise son 24 saatlik hacmi 12 milyon dolar olan BtcTurk.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner