Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Borsaları Tron CEO'su Justin Sun'dan Paribu Tweet'i!

Tron CEO’su Justin Sun’dan Paribu Tweet’i!

ABONE OL:google-news

Kripto para piyasasındaki popüler altcoin’lerden Tron’un (TRX) CEO’su olan Justin Sun, yerli kripto para borsası Paribu’yu etiketlediği bir tweet attı.

Paribu, geçtiğimiz günlerde marketine kripto para birimi BitTorrent’i (BTT) eklediğini duyurmuştu. Twitter’ı oldukça etkin bir şekilde kullanmasıyla tanınan Sun, borsanın Twitter’daki ilgili duyurusunu retweet’leyerek “Türkiye’nin en büyük kripto para borsası” diyerek tweet’inde Paribu’yu etiketledi.

Paribu, marketine BTT’yi eklemesiyle platformunda işlem gören kripto para biriminin sayısını 15’e yükseltmiş oldu.

CoinMarketCap‘in verilerine bakıldığında, Tron CEO’sunun da söylediği gibi Paribu’nun son 24 saatteki hacmi 17.8 milyon dolar ve bu hacim kripto para borsasının Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olduğunu gösteriyor. Paribu’ya en yakın hacme sahip yerli kripto para borsası ise son 24 saatlik hacmi 12 milyon dolar olan BtcTurk.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar