Yükleniyor...

Eski Goldman Sachs Yöneticisi Ripple için Blockchain.com’dan Ayrıldı

The Block'un haberine göre, eski Goldman Sachs yöneticisi Breanne Madigan, Ripple'a katılmak için kripto para cüzdan sağlayıcısı Blockchain.

Ripple Şirketi

The Block’un haberine göre, eski Goldman Sachs yöneticisi Breanne Madigan, Ripple’a katılmak için kripto para cüzdan sağlayıcısı Blockchain.com’daki görevinden ayrıldı.

Madigan’ın LinkedIn profiline göre, dev küresel yatırım bankası Goldman Sachs’ta yaklaşık 14 yıllık bir deneyime sahip ve 14 ay aydır Blockchain.com’da Kurumsal Satış ve Strateji Başkanı olarak görev yaptıktan sonra görev yaptı.

Eski Goldman Sachs yöneticisinin kripto ekosistemine daha fazla kurumsal yatırımcıyı çekmek için Ripple’ın Global Kurumsal Piyasalar ekibine liderlik etmek üzere şirkete katıldı. Madigan, daha önce dijital varlıkların kitlesel olarak benimsenmesine ve küresel bir ödeme sisteminin dönüşümüne yardımcı olmaktan heyecan duyduğunu ifade etmişti.

Ocak ayında Ripple’ın Global Kurumsal Piyasalar Başkanı Jamie Selway görevinden ayrılmıştı.

2011 yılında bir kripto analiz kaynağı olarak kurulan Blockchain.com, daha önce Blockchain.info olarak biliniyordu. Şirket ayrıca, Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash ve diğer altcoin’ler dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri için cüzdan hizmeti sunuyor.

Ripple, kısa süre önce 2019 yılının ilk çeyreğinde doğrudan kurumsal satışlarından elde ettiği gelirini 61.93 milyon dolar olarak açıklamıştı. Şirketin 2018 yılının dördüncü çeyreğindeki doğrudan kurumsal satışlardan elde ettiği gelir ise 40.15 milyon dolardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner