Yükleniyor...

“Bitcoin Tarihte Sadece Bir Sayfa Olabilir”

50 yılın en düşük seviyesindeki ticaretine rağmen Peter Brandt, mısırın Bitcoin'den (BTC) daha fazla yaşayacağına inanıyor.

brandt

50 yılın en düşük seviyesindeki ticaretine rağmen Peter Brandt, mısırın Bitcoin’den (BTC) daha fazla yaşayacağına inanıyor. Mısır, HODL, Lambo ve FOMO ile birlikte kelime dağarcığınıza eklemeniz gereken popüler bir argo terim haline geldi. Bununla birlikte Peter Brandt, gerçek mısırın kesinlikle Bitcoin’den daha fazla yaşayacağını düşünüyor gibi görünüyor.

Tarih Kitaplarındaki Bir Sayfa

Son tweetinde Brandt, mısır fiyatlarının 50 yıldan uzun bir süre içinde en düşük seviyesine gerilediğini ve bunun da çiftçileri çok talihsiz bir öngörüye soktuğunu belirtti. Kripto topluluğunun bir üyesi şaka yollu bir şekilde, Brandt’in BTC’den bahsedip bahsetmediğini sordu. Brandt ise mısırın lider kripto para biriminden daha uzun süre dayanabileceğini söyledi.

Tecrübeli grafikçi, mısırın Bitcoin doğmadan önce onlarca yıldır işlem gören en popüler metalardan biri olduğunu açıklıyor. Dahası, BTC ‘tarih kitaplarında sadece bir sayfa’ olacak olsa bile mısırın hep yaşayacağını söylüyor.

Yap ya da Öl

Aralık 2019’da Brandt, BTC’nin 100 bin dolara fırlayabileceği konusunda çarpıcı bir tahmin yaptı. Ancak, çöküşten sonra, önde gelen kripto para biriminin sıfıra kadar düşme olasılığının arttığını düşünüyor. Brandt geçtiğimiz günlerde koronavirüs krizinin tetiklediği ‘ekonomik krizi Bitcoin için’ mükemmel fırtına’ olarak nitelendirdi. Bu nedenle, BTC bu büyük testi geçemezse, kripto para birimi endüstrisi kendisini büyük bir belada bulabilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner