Yükleniyor...
AL / SAT
PrimeXBT
Anasayfa Altcoin Haberleri Bitcoin, Temmuz Ayından Bu Yanaki En Güçlü 24 Saatlik Performansı Gösteriyor

Bitcoin, Temmuz Ayından Bu Yanaki En Güçlü 24 Saatlik Performansı Gösteriyor

ABONE OL:google-news

14 Kasım’dan bu yana düşüşe geçen kripto paralar da bugün itibariyle yükseliş başladı. Bitcoin, Temmuz ayından bu yanaki en iyi 24 saatlik performansı gösteriyor. Kripto para piyasasının toplam değeri ise 11 milyar dolar artış kaydetti.

Bitcoin (BTC), son 24 saatte yüzde 11,83 oranında yükseldi ve 4.150 dolar seviyesini aştı. Bu yükseliş Bitcoin için Temmuz ayından bu yanaki en güçlü günlük performans anlamına geliyor.

Bitcoin 28 Kasım 2018

Kasım ayının ortasından bu yana görülen düşüş ile Bitcoin’in haftalık kaybı yüzde 16, aylık kaybı ise yüzde 37’leri buldu.

Ripple (XRP), son 24 saatte yüzde 10,07 oranında yükselerek 0,38 dolardan işlem görmeye başladı. XRP, şu anda 15 milyar dolarlık pazar payıyla ikinci en büyük kripto para birimi konumunda. Ayrıca Ripple’ın haftalık ve aylık grafiklerine bakıldığında sırasıyla yüzde 21 ve yüzde 18 oranında kayıplar söz konusu.

Ripple 28 Kasım 2018

Toplam piyasa değerine göre üçüncü sırada yer alan kripto para birimi Ethereum (ETH), yüzde 11,28 oranında yükseliş kaydetti ve 117 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ethereum’un aylık bazdaki kaybı yüzde 44, haftalık bazdaki kaybı ise yüzde 23 seviyesinde.

Ethereum 28 Kasım 2018

Şu anda CoinMarketCap‘te yer alan ilk on içindeki kripto para birimlerinin tamamı yeşil ve yedinci sırada yer alan Litecoin (LTC) yüzde 12,93 oranında yükselerek 33,29 dolardan işlem görüyor. Diğer altcoin’lerden Stellar (XLM), Monero ve Cardano (ADA) da güçlü performans sergiliyor ve sırasıyla yüzde 15,10, yüzde 12,93 ve yüzde 15,76 oranında artış kaydetmiş durumdalar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar