Yükleniyor...

Bitcoin ve altcoin rallisinde dikkat edilmesi gerekenler

Coinkolik'in YouTube programı Trend Avcıları, yedinci bölümünde Bitcoin ve altcoin rallisinde dikkat edilmesi gerekenleri ele aldı.

Coinkolik’in YouTube programı Trend Avcıları, yedinci bölümünde Bitcoin ve altcoin rallisinde dikkat edilmesi gerekenleri ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayımlanan Trend Avcıları, yedinci bölümünde izleyicilerine Bitcoin ve altcoin rallisini değerlendirdi. Trend Avcıları, kripto para piyasasında yükseliş döneminin ne zaman başlayabileceğini ve bu yükseliş senaryosunda hangi altcoin’lerin incelenebileceğini irdeledi.

Bitcoin halving’ine sayılı günler kala kripto yatırımcılarının gözü kulağı kripto piyasasında. Beklentiler ise halving boğasının başlaması yönünde. Ancak bu boğa döngüsünde nelere dikkat edilmeli?

Trend Avcıları, öncelikle Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yaşadığı düşüşü ele aldı. ABD’nin transferini gerçekleştirdiği Silk Road BTC’lerinin düşüşün ana etmeni olduğu söylendi.

Trend Avcıları, Bitcoin’de gerçekleşen düzeltmenin sert bir düşüş olmadığını ve aksine yükseliş sezonunun devam ettiğini belirtti. Altcoin’lerin halving öncesinde nasıl bir hareket sergileyeceği ise bölümün ana başlıkları arasında yer aldı.

Trend Avcıları’nın yedinci bölümünü izlemek ve kripto piyasası hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner