Yükleniyor...

Bitcoin ve Altın İçin Boğa Rallisi İşareti!

Gold Bullion International'ın kurucu ortağı Dan Tapiero, EUR/USD grafiğinde bir fincan (C&H) yükseliş modeli olduğunu ifade etti.

dan tapiero

Gold Bullion International’ın kurucu ortağı Dan Tapiero, EUR/USD grafiğinde bir fincan (C&H) yükseliş modeli olduğunu ifade etti.

C&H paterni genellikle, isminden de anlaşılacağı gibi, yumuşak bir u şekline benzeyen bir boğa grafik oluşumu olarak ele alınır. Belirli bir varlık bir düşüş trendine katlandıktan ve önceki yüksek seviyesini geri aldıktan sonra, satıcılar fiyatını düşürmek için bu adımı atar. Bununla birlikte, bundan sonra fiyatı ilerlemeye devam edecektir (taban V şeklinde değilse).

Dan Tapiero, bu durumun hem Bitcoin hem de altın için yükseliş habercisi olduğunu dile getirdi.

EUR/USD paritesi IHS Markit’in PMI verileri ekonomik iyileşme belirtileri gösterdikten sonra ilerlemeye devam ediyor. 23 Haziran’da STOXX Europe 600 endeksi yüzde 1,3 oranında kapandı.

Son zamanlarda JPMorgan, ABD hisse senetlerinin fiyatının yüzde 47 oranında toplanabileceğini tahmin etti. Tapiero, ‘biraz fazla para’nın Bitcoin ve altına akabileceğini tahmin ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner