Yükleniyor...

Bitcoin ve XRP’de Ortaya Çıkan Model, Yükseliş Vaat Ediyor

Bitcoin (BTC) ve XRP, toplulukları tarafından dikkatle izlenen ve Twitter'da sıklıkla bahsedilen en iyi kripto para birimleri gibi görünüyor.

bitcoin ve xrp

Bitcoin (BTC) ve XRP, toplulukları tarafından dikkatle izlenen ve Twitter’da sıklıkla bahsedilen en iyi kripto para birimleri gibi görünüyor. BTC topluluğu, 12 Mayıs’ta gerçekleşmesi beklenen halving etkinliğinden sonra, Fed’in trilyonlarca dolar basmasıyla beraber lider kripto para birimi fiyatının yakın gelecekte yeni zirvelere ulaşacağını umuyor.

Bugünse önemli bir kripto para tüccarı BTC ve XRP grafiğini paylaştı ve bu kirpto paranın yükselişli bir ‘Elmas Alt’ modeli (Diamond Bottom) oluşturduğunu dile getirdi.

Boğanın En İyi Arkadaşı

Kripto para yatırımcısı ve analisti ‘Credible Crypto’, Bitcoin ve XRP’nin grafiklerde bir ‘Diamond Bottom’ (bir boğa deseni) oluşturduğunu gösteren bir tweet yayınladı. Analistin, Bitcoin ve XRP fiyatları için belirlediği hedefler, sırasıyla 10 bin 500 dolar ve 0.39 ila 0.47 dolar bölgeleri. Analist, bu yükseliş dönüşümlerinin zaman alabileceğini itiraf ediyor. Diğer tüccarlar ise aynı fikirde değil.

Aşağı Doğru Büyük Bir Hamle

@TraderEscobar, Bitcoin’in büyük bir aşağı yönlü hareket yapmak üzere olduğuna inanıyor. BTC’nin karaya çıkmasını beklediği alan ise 6 bin dolara yakın.

https://twitter.com/TraderEscobar/status/1250206708330164224?s=20

Başka bir tüccar yakın gelecekte Bitcoin fiyatlarındaki düşüş ihtimallerini paylaştı. ‘JOKER’, yakında düşüş eğiliminin oluşmasını beklediğini, ardından BTC’nin muhtemelen 6 bin 200-6 bin dolar seviyesine düşeceğini söyledi.

Analist Michael van de Poppe, bir süredir sahip olduğu olumsuz düşüncesini paylaştı:

“Bitcoin 6 bin 900-6 bin 950 doların üzerine çıkamıyor ve bu düşüş eğilimimi teyit ediyor. Buradan 6 bin 600 dolara nasıl tepki vereceğimize bakalım ama esas olarak aylık seviye 6 bin 350 dolar civarında. Fakat 6 bin 900 doları geçmek durumu değiştirir.”

Poppe, sözlerine şu ifadeleri de ekledi: “Beş yıl önce 1 BTC 200 dolar değerindeydi. Şimdi 6 bin 800 dolar. Ve bundan sonraki beş yıl içinde daha da yüksek olacak ve para sistemimizde daha önemli bir rol oynayacak.”