Yükleniyor...

Bitcoin Yaratıcısının Dijital Çizimi için 37.000 Dolarlık Ethereum Teklifi!

Bir kripto para trader'ı, anonim Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto'nun dijital çizimi için Ethereum'da (ETH) 37.

Bitcoin Yaraticisinin Dijital Cizimi icin 37.000 Dolarlik Ethereum Teklifi

Bir kripto para trader’ı, anonim Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’nun dijital çizimi için Ethereum’da (ETH) 37.000 dolar değerinde büyük bir teklif verdi.

Dego Finance, bir kripto para trader’ının Satoshi Nakamoto eşsiz token’ının (NFT) tek sahibi olmak için 106 ETH teklifi verdiğini söyledi.

Haberin yazımı sırasında, Nakamoto dijital sanatını satın almak isteyen herkesin Dego platformunda teklif vermek için hala yaklaşık 12 saati var.

Dego kendisini “Defi (merkeziyetsiz finans) dünyasında LEGO.” olarak tanımlıyor. Protokol, stabilcoin DAI, borç verme protokolü Aave ve merkeziyetsiz borsa Uniswap gibi her bir DeFi platformunu, kullanıcıların çeşitlendirilmiş yatırım portföyleri oluşturmalarına yardımcı olmak için bir araya getirilebilecek bir modül olarak kabul ediyor.

Dego platformunun bir diğer özelliği de kullanıcıların NFT’ler için açık artırma ve teklif vermesini sağlamaktır.

NFT’ler, sanat eseri veya video oyunu öğeleri gibi belirli bir varlığın sahipliğini temsil eden özel bir kripto para token’ı türüdür.

Bitcoin (BTC) ve Ethereum gibi kripto para birimlerinin aksine, NFT’ler birbirinin yerine geçemez çünkü her değiştirilebilir olmayan token, blok zincirinde depolanan belirli bir varlığın tanımlayıcı verilerini içerir.

Lego tarzındaki Satoshi Nakamoto’nun NFT’sini kazanan teklif sahibi, dijital sanat eserinin gerçekliğinin ve sahipliğinin doğrulanabilir kanıtı olarak hizmet veren benzersiz bir token alacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner