Yükleniyor...

Bitcoin Yatırımcıları Yeni Bir Alım Fırsatının Geleceğini Düşünüyor

Bugün hisse senetlerinde yaşanan toparlanma ile birlikte Bitcoin de yükselişine devam edebildi.

Bitcoin 4200 dolardan alim firsati verebilir kopya

Bugün hisse senetlerinde yaşanan toparlanma ile birlikte Bitcoin de yükselişine devam edebildi. Geçtiğimiz günlerde başlayan yükseliş ile Bitcoin 5.000 dolar seviyesinden 6.900 dolar seviyesine kadar yükselebildi.

Lider kripto varlık bulunduğu seviyeden daha da üst seviyeleri deniyor ancak şimdilik denemeler başarısız kalıyor. Çünkü boğaların bu seviyeyi aşacak kadar güçlü olup olmadığı tamamen belirsizliğini koruyor.

Önde gelen analistler uzun vadede Bitcoin’in oldukça yüksek seviyelere geleceğini ancak bu yükselişten önce 4.000 dolar civarlarında bir gerileme yaşayacağını belirtiyorlar. Ayrıca lider kripto varlığın 6.000 doların üst bölgesindeki direnci kıramaması durumunda BTC için kritik günlerin gelebileceğini belirtiyorlar.

Twitter’daki popüler kripto para analistlerinden UB, yaptığı açıklamada Bitcoin’in kısa vadede önemli ölçüde geri çekileceğine inandığını belirtti.

Crypto Michaël ise yaptığı açıklamada, Bitcoin’in beklenen boğa koşusu öncesi yeterli destek bulup kıvılcımı ateşlendirmek için 4.200 dolar seviyesini test edebileceğini belirtiyor. Kısa vadede 4.200 veya 4.800 dolar test edilebileceğini ve uzun vade için bu seviyelerin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtti.

Özetle, Bitcoin şu an için 6.000 dolarlık bölgede karşı karşıya kaldığı direnci geçemez ise büyük ihtimal aşağı seviyeleri görmesi bekleniyor fakat uzun vadede lider kripto varlığın geleceği oldukça parlak görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner