Yükleniyor...

Bitcoin Yeni Zirvelere Doğru Yol Alıyor: 16.000 Dolar!

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz haftalarda başlattığı rallisini sürdürüyor.

bitcoin 16.000 dolar oldu

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz haftalarda başlattığı rallisini sürdürüyor. Lider kripto para birimi, analistlere göre birçok farklı etmeden ötürü sert bir fiyat hareketi yaşıyor.

BTC, önceki günlerde 15.500 dolarlık direnci aşmayı başarmış ve bir anda duraklamıştı. Daha sonra gerileme yaşasa da daha sonra tekrar bir çıkış yakaladı. BTC şimdi ise önemli bir seviyeyi daha kırmayı başardı! Bitcoin, yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre 16.031 dolar seviyesinden işlem görüyordu.

2020 Sonuna Kadar Yeni Zirveler Görür mü?

Analistler, 2020 sonuna kadar Bitcoin’in yeni yüksek seviyeleri deneyeceğini ifade ediyor. Daha önce haberini verdiğimiz gibi popüler TV sunucusu Max Keiser, BTC’de 28.000 dolar seviyesini hedeflediğini dile getirdi.

Bilindiği üzere ABD’deki seçimlerde belirsizlik ortamı Joe Biden seçilse bile hala devam ediyor. Bitcoin de bu belirsizliği kendi lehine kullanarak yükselişini sürdürüyor. BTC, son birkaç haftadır ciddi anlamda değer kazanıyor.

Sizce 2020 yılı sonuna kadar neler yaşanır?

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner