Yükleniyor...

Bu Altcoin Coinbase’te Listelenmesinin Ardından %697 Oranında Yükseldi!

2017'de büyük dalgalanmalar yaşayan bir kripto para birimi, ünlü kripto borsası Coinbase'den sürpriz bir destek aldıktan sonra geri dönüş yapmış gibi görünüyor.

altcoin firladi coinbase

2017’de büyük dalgalanmalar yaşayan bir kripto para birimi, ünlü kripto borsası Coinbase’den sürpriz bir destek aldıktan sonra geri dönüş yapmış gibi görünüyor.

Bir blog gönderisinde Coinbase, geliştiricilerin “district” -bölge- olarak adlandırılan merkezi olmayan pazar yerleri ve topluluklar oluşturmasına izin vermek için tasarlanmış bir platform olan district0x’i listelediğini açıkladı. Yerel kripto para birimi DNT, yatırımcıların district0x ağını oluşturmaya katılımını kolaylaştırdığı için bir yönetim token’ı olarak hizmet veren bir ERC-20 varlığıdır.

Screen Shot 2020 11 11 at 10.03.31 AM

Coinbase’in DNT’ye destek eklediğini duyurduktan sonra, CoinGecko’ya göre kripto para birimi 5 Kasım’da 0,0094 dolardan %697’nin üzerinde bir artışla 10 Kasım’da 30 günün en yüksek seviyesi olan 0,075 dolara çıktı. Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 0,0579 dolardan işlem görüyordu.

İki Kripto Para Birimi Daha Yükselişe Geçti

DNT’nin yanı sıra Coinbase’den destek alan 2 farklı  kripto para birimi de değer kazandı. Civic (CVC), kullanıcıların dijital kimliklerini gizli tutmalarına yardımcı olmak için dağıtılmış defter teknolojisinden yararlanan Ethereum tabanlı bir token. Coinbase’in CVC’yi listelemesinin ardından, kripto para birimi 5 Kasım’da 0,0252 dolardan 10 Kasım’da 30 günün en yüksek seviyesi 0,15 dolara çıktı bu % 495’in üzerinde bir artışı temsil ediyor. Kripto para birimi şu an 0,10 dolardan işlem görüyor.

Decentraland (MANA) da Coinbase’de listelendikten sonra büyük bir toparlanmaya tanık oluyor. Proje, merkezi olmayan bir sanal gerçeklik dünyasına güç veren bir ERC-20 token’ına sahiptir. Oyuncular, merkezi olmayan dünyada sanal araziler, eşyalar ve diğer varlıklar gibi öğeleri satın almak ve satmak için MANA’yı kullanmaktadır. Coinbase listelemesinin ardından MANA, 5 Kasım’da 0,06 dolardan 10 Kasım’da 0,10 dolara çıktı ve %66’nın üzerinde bir kazanç elde etmiş oldu. MANA, yazının yazıldığı sırada 0,087 dolarda işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner