Yükleniyor...

Bitcoin Yeniden 38.000: ETH, SAND, AVAX ve NEAR’da Son Durum

Bitcoin dün, 35.

bitcoin yeniden 38 000 eth sand avax ve nearda son durum

Bitcoin dün, 35.800 dolara kadar gerilemesinin ardından son 24 saatte %4 yükselerek 38.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başardı. Bitcoin yayın saati itibariyle 38.080 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Ethereum, Bitcoin’in Performansını Geride Bıraktı

Ethereum da Bitcoin gibi 2.300 dolar seviyesinden bir yükseliş dalgası başlattı. Bitcoin son 24 saatte %4 yükselirken; Ethereum %7 yükselerek Bitcoin’in performansını geride bıraktı. ETH, yayın saati itibariyle 2.596 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

The Sandbox Dikkat Çekti

Önde gelen metaverse projelerinden The Sandbox son 24 saatte %15 gibi bir yükseliş yaşayarak, ilk 50 içerisinde en çok yükselen varlıklardan biri oldu. Apple gibi teknoloji devlerinin metaverse açıklamaları, SAND’in yükselişini destekledi. SAND yayın saati itibariyle 3.83 dolardan işlem görüyor. 

Avalanche En Çok Yükselenlerden

Ses getiren akıllı sözleşme platformu Avalanche da yaklaşık %12 yükseliş ile ilk 50 içerisinde en çok yükselenlerden biri oldu. 70 dolar seviyesini geri almayı başaran AVAX, yayın saati itibariyle 70.91 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Near %10 Yükseldi

Son zamanların şüphesiz en çok konuşulanlarından olan Near Protocol de iyi bir toparlanma dalgası başlatanlar arasında. Geçtiğimiz günlerde yaşanan sert düşüşte zirvesinden yaklaşık %45’lik bir düşüş yaşayarak 9 dolara kadar gerileyen NEAR, yayın saati itibariyle 11.30 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner