Yükleniyor...

Bitcoin Yeniden 8.000 Doları Aştı! Şimdi Ne Olacak? Hedef 9.600 Dolar mı?

Dün, Bitcoin fiyatı 7.

Bitcoin BTC Fiyatı 3

Dün, Bitcoin fiyatı 7.250 dolar ve 7.400 dolara arasında seyretti. Asya oturumu boyunca büyük bir patlama yaşandı ve Bitcoin 7.920 doları kırdı. Günlük hacim son birkaç gün içinde yarı yarıya düştü ama bu sabah artış başladı.

Bitcoin’in muhtemelen büyük destek bölgelerine geri dönmeye hazırlanmak için derin bir nefes aldığı görülüyor. Bir dizi önemli analist, olası bir geri çekilme için 6.400 dolar veya daha düşük bir seviyeyi işaret ediyorlardı. Şu anda boğalar piyasaların kontrolünü tekrar ele geçirmiş gibi görünüyor ve analistlerin tüm tahminleri şu aşamada pek olası görünmüyor.

Bir Sonraki Hedef 9.600 Dolar

BTC için bir sonraki hamlenin 8.000 doların üzerine yerleşmesi ve hafta boyunca ulaştığı 8.200 dolarlık büyük dirence ulaşması yönünde. Kripto para analisti Josh Rager, günlük/haftalık grafikte bu fiyatın üzerindeki bir kapanışın Bitcoin’i bir sonraki hedef olan 9.000 doların üzerine götüreceği görüşünde. Ona göre bir sonraki hedef 9.600 dolar:

Açıklığa kavuşturmak için, neden 9.600 dolar. Çünkü bu yüksek zaman dilimli grafiklere bakıldığında durum bu. Eğer günlük/haftalık grafik 8.216 doların üzerinde kapanırsa Yol boyunca direnç olacak ve bu birkaç günden fazla sürebilir. Haftalık hacim harika görünüyor.

Bitcoin fiyatındaki bugünkü artış ile kripto para piyasasının toplam değerine 18 milyar doların üzerinde giriş oldu. Son yedi gün boyunca toplam piyasa değeri 200 milyar doların üzerinde kaldı. Bu, Kasım ayının başlarından bu yana ilk kez gerçekleşti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner