Yükleniyor...

Bitcoin Yükselene Kadar Altcoinler Işığı Göremeyecek

Bloomberg analistleri, yayınladıkları kasım ayı kripto para raporunda, Bitcoin ve altcoinler için değerlendirmelerde bulundu.

bitcoin 4

Bloomberg analistleri, yayınladıkları kasım ayı kripto para raporunda, Bitcoin ve altcoinler için değerlendirmelerde bulundu. Raporda Ethereum ve diğer altcoinlerin kendi büyümelerine tekrar başlayabilmeleri için Bitcoin’in 20 bin dolar sınırını aşması gerektiği belirtiliyor. Raporda ayrıca Bitcoin’in yıl sonuna kadar 8 bin ila 12 bin dolar aralığında kalmasının beklendiği de söylendi. Resmi raporda, yalnızca Bitcoin’in Ekim ayında yüzde + 11.5 ve bu yıl yüzde + 155.7 artış gösterdiği belirtildi.

Three Arrows Capital CEO’su Su Zhu dahil olmak üzere Fintech analistleri, Ethereum, Ripple ve diğer altcoinlerin, Bitcoin’in rekor seviyeye ulaşana kadar yükselme ihtimalinin düşük olduğunu söyledi. Ayrıca, Bloomberg uzmanları Bitcoin’in Ekim ayında yaşananların kripto para birimi lideri için güçlü bir destek seviyesi olduğunu öne sürerek, yıl sonuna kadar 8 bin ila 12 bin USD arasında değişen dalgalanmalar yaşanacağını ifade etti.

Bitcoin Mutlaka Yükselmeli

Çoğu analist, Bitcoin hakkında konuşurken yeni bir patlama meydana gelmeden önce bir yan hareket olacağı konusunda hemfikir. Fakat buna rağmen istatistiksel veriler Bitcoin vadeli işlemlerinin yıl sonuna kadar sürmesi beklenen yatay sürece rağmen özellikle yükselişe geçtiğini gösteriyor. Bu konudaki hemen hemen her analistin Bloomberg’in bulgularını kabul ettiğini belirtmek önemlidir; bu, Bitcoin’i yüksek bir seviyede görene kadar altcoinlerin büyümesi için gün ışığı olmayacağı anlamına gelir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner