Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin Yükselişe Geçti: Yaklaşık 1000 Dolar Değerlendi

Bitcoin Yükselişe Geçti: Yaklaşık 1000 Dolar Değerlendi

ABONE OL:google-news
StormGain

Bitcoin (BTC) son birkaç saat içinde hızlı bir biçimde yükselişe geçti. Sabah yaklaşık 7 bin 450 dolarlık düşük bir seviyede olan Bitcoin, gün içinde değerini yüzde 17 oranında arttırdı. Gün geçtikçe çok sayıda analist, bu hareketi büyük ölçüde kripto para birimi piyasaları için inkar edilemez bir boğa koşusu olarak gördü.

Scott Melker olarak da bilinen The Wolf of All Streets, bu hareketin ardından son oynaklığın BTC’nin bir aylık grafiğindeki yükseliş SFP modelini neredeyse teyit ettiğini belirtti. Bu, muhtemelen Bitcoin’in Haziran ayının sonlarından bu yana gördüğü aşağı yönlü trendin tersine dönmesine işaret ediyor.

Bitcoin Bir Anda Yükseldi

Bitcoin’in akşam saatlerinde başlayan artışı kripto para biriminin bir anda 8 bin 600 dolar seviyelerine çıkmasını sağladı. Daha sonra ufak bir düşüş yaşayan Bitcoin, şu an 8 bin 495 dolar üzerinden işlem görüyor.

BTC bu yükselişiyle kripto para dünyasını şaşırtan harekelerini sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta bir anda çöküşe geçen BTC, kayıplarının tamamını toparlamış gibi görünüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar