Yükleniyor...

Bitcoin Yükselişe Geçti: Yaklaşık 1000 Dolar Değerlendi

Bitcoin (BTC) son birkaç saat içinde hızlı bir biçimde yükselişe geçti.

shutterstock 517507306

Bitcoin (BTC) son birkaç saat içinde hızlı bir biçimde yükselişe geçti. Sabah yaklaşık 7 bin 450 dolarlık düşük bir seviyede olan Bitcoin, gün içinde değerini yüzde 17 oranında arttırdı. Gün geçtikçe çok sayıda analist, bu hareketi büyük ölçüde kripto para birimi piyasaları için inkar edilemez bir boğa koşusu olarak gördü.

Scott Melker olarak da bilinen The Wolf of All Streets, bu hareketin ardından son oynaklığın BTC’nin bir aylık grafiğindeki yükseliş SFP modelini neredeyse teyit ettiğini belirtti. Bu, muhtemelen Bitcoin’in Haziran ayının sonlarından bu yana gördüğü aşağı yönlü trendin tersine dönmesine işaret ediyor.

Bitcoin Bir Anda Yükseldi

Bitcoin’in akşam saatlerinde başlayan artışı kripto para biriminin bir anda 8 bin 600 dolar seviyelerine çıkmasını sağladı. Daha sonra ufak bir düşüş yaşayan Bitcoin, şu an 8 bin 495 dolar üzerinden işlem görüyor.

BTC bu yükselişiyle kripto para dünyasını şaşırtan harekelerini sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta bir anda çöküşe geçen BTC, kayıplarının tamamını toparlamış gibi görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner