Yükleniyor...

Bitcoin Yükselişte, Short Pozisyonlar Tasfiye Oldu!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 18 haftanın en yüksek seviyesine yükselirken beraberinde 300 milyon dolara yakın short pozisyonu tasfiye etti.

Bitcoin Yukseliste Short Pozisyonlar Tasfiye Oldu

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 18 haftanın en yüksek seviyesine yükselirken beraberinde 300 milyon dolara yakın short pozisyonu tasfiye etti.

Kripto para yatırımcıları, olası bir boğa koşusu ihtimalinden dolayı heyecana kapıldı. Kripto piyasası, son zamanlarda oldukça güçlü bir yükseliş yaşıyor. Zorlu geçen ayı piyasasının ardından, Bitcoin boğaları yavaş yavaş sahneye çıkmaya başladı. BTC, 13 Eylül’den bu yana en yüksek fiyat seviyelerine gelirken beraberinde short pozisyonlarda bulunanları tasfiye etti. 300 milyon dolardan fazla short pozisyon, fiyat yükselişleri ve anlık volatilite sebebiyle sıfırlandı.

Bitcoin 18 Haftanın En Yüksek Seviyesine Çıkarken Ayılar Tasfiye Oldu

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son birkaç gündür para girişlerinin artması ve direnç noktalarının kırılmasıyla ralli gerçekleştirdi. BTC fiyatı, 22.800 dolar civarına kadar yükseldi.

Bitcoin 18 Haftanin En Yuksek Seviyesine Cikarken Ayilar Tasfiye Oldu

Kripto piyasasının ufak çaplı da olsa bir ralli gerçekleştirmesi, 300 milyona yakın short pozisyonun tasfiye olmasına yol açtı. BTC fiyatı için 15.000 dolar altını bekleyen ayılar, yerlerini boğalara bıraktı.

Bitcoin tarafında yaşanan bu ralliyle birlikte altcoin’ler de yukarı yönlü güçlü mumlar atmaya başladı. Piyasayı domine eden Aptos (APT) en yüksek fiyat zirvesini gördü ve 11 dolar seviyelerine yaklaştı. Ethereum (ETH) fiyatı 1.600 doları geçerken, Solana (SOL) fiyatı 25 doların üzerine sarktı.

Anlık Bitcoin fiyatı;

bitcoin

Bitcoin (BTC)

63,379.98 $

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner