Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) 25 Bin Dolar Seviyesi Hayal mi? Ünlü İsim Açıkladı

Ateşli altın savunucusu ve kripto para eleştirmeni Peter Schiff, Bitcoin'in asla 25.

bitcoin 100 k 1

Ateşli altın savunucusu ve kripto para eleştirmeni Peter Schiff, Bitcoin’in asla 25.000 dolara ulaşmayacağını söyleyerek; hiçbir fiyat noktasının “panik satın almasına” neden olmayacağını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

26 Haziran’da attığı bir tweet’i ile Schiff, Bitcoin fiyatının asla 25.000 dolara ulaşmayacağına inandığını gösteriyor. Bu yorumları, NonSell.com tarafından yayınlanan bir ankete yanıt olarak geldi.

Schiff, hiçbir fiyatın onu Bitcoin satın almaya teşvik edemeyeceğini söyledi ve BTC’nin 25.000 dolar veya daha fazla fiyat seviyesinde işlem yapmasının makul olmadığını belirtti.

Daha sonra attığı bir tweet’te Schiff; kripto para destekçisi Max Keiser ile eğlendi. On iki binden fazla oy alan ankete göre, topluluk üyeleri Keiser’ın satışından önce BTC’nin fiyatını sıfıra indireceğini tahmin etti.

Schiff ayrıca, kurumsal yatırımcı Grayscale’in Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisinin ne kadar az olduğunu belirtti. Schiff, Grayscale’in Mayıs ayındaki yarılanma etkinliğinden bu yana tüm Bitcoin’lerin% 100’ünden fazlasını satın almasına rağmen, BTC’nin fiyatının düşmeye devam ettiğini ve balina yatırımcılarının seferine işaret ettiğini iddia etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x