Anasayfa Bitcoin Haberleri Bitcoin'de (BTC) 25 Bin Dolar Seviyesi Hayal mi? Ünlü İsim Açıkladı

Bitcoin’de (BTC) 25 Bin Dolar Seviyesi Hayal mi? Ünlü İsim Açıkladı

ABONE OL:google-news

Ateşli altın savunucusu ve kripto para eleştirmeni Peter Schiff, Bitcoin’in asla 25.000 dolara ulaşmayacağını söyleyerek; hiçbir fiyat noktasının “panik satın almasına” neden olmayacağını belirtti.

26 Haziran’da attığı bir tweet’i ile Schiff, Bitcoin fiyatının asla 25.000 dolara ulaşmayacağına inandığını gösteriyor. Bu yorumları, NonSell.com tarafından yayınlanan bir ankete yanıt olarak geldi.

Schiff, hiçbir fiyatın onu Bitcoin satın almaya teşvik edemeyeceğini söyledi ve BTC’nin 25.000 dolar veya daha fazla fiyat seviyesinde işlem yapmasının makul olmadığını belirtti.

Daha sonra attığı bir tweet’te Schiff; kripto para destekçisi Max Keiser ile eğlendi. On iki binden fazla oy alan ankete göre, topluluk üyeleri Keiser’ın satışından önce BTC’nin fiyatını sıfıra indireceğini tahmin etti.

Schiff ayrıca, kurumsal yatırımcı Grayscale’in Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisinin ne kadar az olduğunu belirtti. Schiff, Grayscale’in Mayıs ayındaki yarılanma etkinliğinden bu yana tüm Bitcoin’lerin% 100’ünden fazlasını satın almasına rağmen, BTC’nin fiyatının düşmeye devam ettiğini ve balina yatırımcılarının seferine işaret ettiğini iddia etti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

917BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,352TakipçilerTakip Et
566AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar