Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Fiyat Eğilimi Hangi Yönde?

Bitcoin (BTC), 9.

bitcoin egilim

Bitcoin (BTC), 9.000 dolar altındaki bölgeden kaçmayı başardı ve aylık düşük seviyelere yakın bir seviyeden ticaretine tekrardan devam etmeye başladı. Peki boğalar için yeni kırmızı çizgi hangi seviyede?

Düşüş Trendi Devam Ediyor

Girişimci, matematikçi, riskten korunma fonu yöneticisi ve trader Koroush AK, Bitcoin için kısa vadeli tahminde bulundu. Yaptığı açıklamaya göre BTC, 26 Haziran Cuma günü kurulan kanalı terk edemedi ve düşüş trendinin devam edebileceğini, bunun tamamen boğaların trende yön verip veremeyeceğine bağlı olduğunu belirtti ve ayıların halen lider kripto parayı mevcut konumundan aşağıya itebilecek güce sahip olduğunu söyledi.

Tüm bu bahsedilenlerin dışında bazı popüler analistler, mevcut durumun BTC sahipleri için kötü olmadığını belirtiyorlar. Hollandalı kripto para tüccarı ve analisti Michael van de Poppe, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için yükseliş senaryosu öngörüyor.

Ünlü analiste göre 8.800 dolar ve 8.900 dolar aralığı Bitcoin için oldukça önemli bir bölge olarak görülüyor. Boğaların bu aralığı korumaya yönelik girişimleri, lider kripto paranın muhteşem bir miting başlatması için potansiyel güce sahip.

Ünlü analiste göre BTC, 8.800 ve 8.900 dolar arası tutulabilirse, buradan 9.600 dolar ve sırası ile 10.000 dolar, 11.500 dolar ve 12.000 dolar arasını test etmesi muhtemel görünüyor.

Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 9.149 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner