Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Bu Boğa Sinyali Görülürse Yeni ATH Gelecek

Tecrübeli kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’in aniden 11.000 doların üzerine çıkmasından sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olabileceğini söyledi

Analist Bitcoin BTC

Tecrübeli kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin’in aniden 11.000 doların üzerine çıkmasından sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda olabileceğini söyledi. Ancak bunun için önce bir boğa teknik sinyali daha yanıp sönmeli.

Bitcoin (BTC) Rallisi Bu Sefer Farklı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Analist, Bitcoin’in yükselen piyasa hakimiyetinin, kripto kralının 2019’da hızla sona eren parabolik rallisinden farklı bir sürekli yükseliş trendi başlatmaya hazır olduğunu ileri sürdü:

“Bu eğilim devam ettiği sürece Bitcoin konusunda çok umutluyum. Bence Bitcoin 10.000 dolara geri çekilecek. Bundan sonra, tıpkı altın gibi, tüm zamanların en yüksek seviyesine hızla çıkabilir. Hala Bitcoin’de çok yükseliş hissindeyim. HODL pozisyonuma dokunmuyorum.

2019 yılında HODL pozisyonumu bozuyordum çünkü 14.000 dolarlık ralliye güvenmiyordum. Ancak bu rallinin daha da süreceğine inanıyorum. Şimdi 2019’un başında olduğumdan çok daha fazla yükselişteyim.”

10.000 Dolar Seviyesi Çok Önemli

Bitcoin boğalarının piyasaya hakim olması için Vays, çok önemli bir çizgi olan 10.000 dolar tutması gerektiğini söylüyor.

“Trend çizgisinin üzerinde tam bir savunmaya ihtiyaç var. Bu bir başlangıç. Bu mum trend çizgisinin üzerinde başlayıp bitecek gibi görünüyor. Bu, sürekli bir trend çizgisi kırılmasının ilk adımıdır.

Trend çizgisini kırdık. Sürdürebilir miyiz? Bu çok iyi bir başlangıç. Bunun üzerinde haftalarca kalmamız gerekmiyor. Bu mum, haftalık ölçekte 10.000 doların üzerinde kapanıyorsa, bu benim için yeterli.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x