Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Tarihin En Büyük Boğa Koşusuna Başlayabilir

Bitcoin (BTC), sadece birkaç saat içinde 10.

Bitcoin BTC Tarihin En Büyük Boğa Koşusuna Başlayabilir

Bitcoin (BTC), sadece birkaç saat içinde 10.000 dolardan 11.000 doların üzerine çıkarak herkesi şaşırttı. Bu, geçen yıl Ağustos ayından bu yana Bitcoin tarafından kaydedilen en yüksek fiyattır. Tüm kripto para piyasası artık dijital para biriminin geleceği konusunda çok heyecanlı ve bazı analistler “insanlık tarihinin en büyük boğa koşusu” na girebileceğimize inanıyorlar.

Bitcoin Büyük Bir Boğa Koşusu Başlatabilir

Bitcoin yeni zirvelere doğru ilerliyor olabilir. Bu, dijital varlığın önümüzdeki haftalarda ve aylarda 20.000 doların veya daha fazla büyümeye başlayabileceği anlamına geliyor. Bitcoin 2017’den bu yana birkaç gün öncesine kadar bir ayı trendindeyken, şimdi duygu değişti ve direnç seviyeleri her an kırılabilir.

Birçok analist, ilk olarak 2019’un zirvesi olan 13.800 doların görüleceğini, daha sonra ise 15.000 dolar ve sonra 20.000 dolara yakın olan yerel üst seviyelerin oluşacağını düşünüyor. Şu anda deneyimlediğimiz büyüme dönemlerinde, dijital varlıkların çok değişken olduğunu ve kaybetmeyi göze alabileceğimizden daha fazla yatırım yapmamamız gerektiğini hatırlamak her zaman önemlidir.

Bitcoin (BTC) Yükseldikçe Altcoin’ler Düşüyor

Buna ek olarak, Global Macro Investor ve Real Vision Group’un Kurucusu ve CEO’su Raoul Pal, kripto para piyasasında (özellikle Bitcoin) mevcut boğa çalışmasını altın veya teknoloji hisseleri gibi diğer varlıkların yaşadığı hareketle karşılaştırdı. Piyasadaki mevcut yükselişin bankalar gibi borcu olmayan varlıklarla ilgili olduğunu düşünüyor.

Piyasadaki mevcut boğa koşusuna rağmen, diğer birçok altcoin %20’nin üzerinde kayıp yaşadı. Tüm altcoin’ler yeşil bölgeden uzaklaşıyor ve önümüzdeki haftalarda bu davranışı görmeye devam edebiliriz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner