Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Direnç Testi

Teknik yapıda pozitif belirtiler göstermesine rağmen zayıf bir artış yapan Bitcoin (BTC) için grafik ne durumda?

btc

Teknik yapıda pozitif belirtiler göstermesine rağmen zayıf bir artış yapan Bitcoin (BTC) için grafik ne durumda?

Neredeyse 20 gündür aşağı yönlü seyreden Bitcoin, ikinci kez trend kırılımı gerçekleştirdi. Trend kırılımlarında genellikle güçlü bir artış veya azalış gerçekleşir. Bitcoin‘in 2.kez gerçekleştirmiş olduğu trend kırılımı, 350 dolarlık bir yükselişi işaret ediyor. İlk kırılım gerçekleştiğinde ise, daha büyük bir artış gerçekleşmişti. Fakat bu artışın fake kalması, piyasa adına negatif anlamda bir kritik veriydi. Çalkantılı ilerleyen Bitcoin için grafikte son durum nasıl?

Bitcoin (BTC) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kararsız fiyat yapısını düşen trendi kırarak sonlandıran Bitcoin, 26.780 dolara ulaşmayı başardı. Şu an için direnç seviyesinde işlem gören BTC, bu seviyeden alacağı tepkiye göre rotasını çizecektir. Trendi kırdığı halde tam anlamıyla alıcı kazanamamış olması, yükselişin zayıf olduğuna dair bir gösterge oldu.

BTC tarafındaki artışların istikrarlı olmadı adına sırasıyla 26.740 – 27.250 – 28.170 – 28.775 ve 29.250 doların üzerinde kalıcılık takip edilebilir. Satış yönlü işlemlerin ağırlık basmasında ise sırasıyla 25.825 – 25.260 dolara kadar düşüşler mümkün gözüküyor.

Ekran Resmi 2023 05 27 16.43.28


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x