Yükleniyor...

Ethereum Cüzdanında Yıllar Sonra Aktiflik

Bir Ethereum cüzdanı 8 yıl aranın ardından yeniden aktif oldu.

eth

Bir Ethereum cüzdanı 8 yıl aranın ardından yeniden aktif oldu.

Ethereum ICO’nun 15 milyar dolar değerindeki cüzdanı uzun yılların ardından aktif oldu. Cüzdandaki son aktivite 8 yıl önce gerçekleşti.

Ethereum ICO’nun Cüzdanı 8 Yıl Aradan Sonra Hayata Döndü

15 milyon dolarlık Ethereum ICO’suna katılan cüzdan sekiz yıl aradan sonra yeniden aktif oldu. ICO katılımcısı, fonlarını tek bir cüzdanda birleştirmeye başladı. Son altı ay içinde diğer cüzdanlarda da benzer hareketler yaşandı.

eth

2015 yılında Ethereum ICO’sunda 8.000 Ethereum (yani şu anda yaklaşık olarak 14.8 milyon dolar) satın alan atıl bir cüzdan, uyandı ve fonlarını başka bir adrese aktardı. Zincir üstü analist Lookonchain tarafından fark edilen bu durumda, cüzdan önce 1 Ethereum ile bir test işlemi yaparak kalan 7.999 Ethereum’u yeni adrese gönderdi.

Bu kişi, Ethereum ICO’ya veya ilk coin offering’e katıldığında, fonları token başına yaklaşık 0,31 dolar veya toplamda 2.500 doların altında bir fiyata satın almıştı. Bu da sahibinin şu anki fiyatlarla yüzde 591,900 yatırım getirisi elde ettiği anlamına geliyor.

Fonlar daha sonra sınırlı işlem geçmişine sahip başka bir cüzdana taşındı. Bu cüzdanda yapılan tek başka işlem ise birkaç dakika önce gerçekleşen 207 Ethereum (yaklaşık olarak 380.000 dolar) değerindeki bir giriş işlemiydi. Bu fonlar, 2017’den beri aktif olmayan farklı bir cüzdana gönderilmişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner