Yükleniyor...

Cardano’da (ADA) Neler Oluyor? 27 Mayıs 2023

Diğer major coin'lere oranla daha kısıtlı fiyat hareketleri yapan Cardano (ADA), büyük yükselişleri başlatabilir mi?

cardano ada fiyati

Diğer major coin’lere oranla daha kısıtlı fiyat hareketleri yapan Cardano (ADA), büyük yükselişleri başlatabilir mi?

Ripple (XRP), Solana (SOL), Avalanche (XRP) gibi coin’lere oranla daha yakın fiyat hareketleri yapan Cardano (ADA), karar aşamasına geldi. Şu an için direnç ve destek seviyesinin orta noktalarında işlem gören ADA, 0,461 dolardan beri değer kaybederek ilerliyor. Genellikle Cardano ekosistemindeki gelişmelerle artış gösteren ADA teknik analiz ne durumda?

Cardano (ADA) Grafik Analizi

0,46 dolardan 0,36 dolara kadar gevşeyen ADA, güncel durumda ara fiyatta seyrediyor. 0,374 dolara temas ederek satış baskısı göre major coin, 0,35’ten destek bularak tekrar dirence doğru yol aldı. ADA’daki artışların gözlemlenebilmesi adına aşılması gereken direnç seviyeleri sırasıyla 0,378 – 0,419 – 0,427 – 0,443 ve 0,461 dolardır. Fiyattaki belirsizlik ise 0,348 dolara bir test gerçekleştirebilir.

Diğer altcoin’lere oranla daha az volatil hareketler gösteren ADA, genellikle haber akışıyla öne çıkan bir kripto para olmuştur. Bu yüzden Cardano ekosisteminin yakından takip edilmesi, ADA analizi için bir o kadar önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 05 27 19.03.01

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner