Yükleniyor...

Cardano Kurucusu Projesine Güveniyor

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano'da artan ademi merkeziyetçiliğin kripto sektörünü canlandırmak için hizmet edeceğini belirtti.

hoskinson cardano

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Cardano’da artan ademi merkeziyetçiliğin kripto sektörünü canlandırmak için hizmet edeceğini belirtti.

Kripto sektörünün gelişimi ve artan benimsenmesi, birçok projenin rekabetçi ortam yaratmasına yol açtı. Ethereum‘dan sonra çıkan projeler, yeni Ethereum mesajıyla piyasaya çıktılar. Rekabetçi ve yenilikçi piyasada, Cardano‘nun geliştirmeleri de dikkat çekiyor.

Cardano Kurucusu Projesine Dikkat Çekti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson, yayınladığı bir YouTube videosunda ademi merkeziyetçiliğin öneminden bahsetti. Hoskinson, projesinin önemli gelişmeler ve büyüme kaydettiğini belirterek, kripto sektörünü canlandırmak için hizmet ettiklerini aktardı.

Ademi merkeziyetçilik üzerinde duran Hoskinson, bu gelişmenin ardından kripto düzenlemelerinde kurumsallığın sağlanabileceğini iletti. Cardano kurucusuna göre, ademi merkeziyetçilik, düzenlemeler ve yasaların ilerleyişinde büyük bir paya sahip olacak. Bu sayede ademi merkeziyetçilik, düzenleyici netliklerde temel bileşen haline gelecek.

YouTube’deki yayınında Hoskinson, kripto para sektörünün kendi kendine egemen olması gerektiğini savundu. Bu konu için Cardano’nun geliştirmelerinin önemli rol oynayacağını aktardı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x