Yükleniyor...

Arthur Hayes’ten Bitcoin Fiyat Tahmini!

Eski BitMEX CEO'su Arthur Hayes, Bitcoin rallisi için halving'in de gerçekleşeceği 2024 yılını işaret etti.

arthur hayes bitcoin

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Bitcoin rallisi için halving’in de gerçekleşeceği 2024 yılını işaret etti.

Kripto para piyasasının çalkantılı ilerlediği bugünlerde, çeşitli yorumlar gündeme düşmeye devam ediyor. Birçok kişi ayı piyasasının uzun süre boyunca devam edeceğini düşünürken, bazı kesimlerden boğa sinyalleri geliyor.

BitMEX‘in eski CEO‘su olan Arthur Hayes de Bitcoin hakkında konuştu. Süreçleri değerlendiren Hayes, boğa koşusunun 2024 yılında başlayabileceğini ileri sürdü.

Arthur Hayes, Bitcoin Boğa Tahmininde Bulundu

Bitmex eski CEO’su Arthur Hayes, 2023 yılının Bitcoin için çalkantılı geçmeye devam edeceğini ve 2024 yılında boğa koşusunun fitilinin ateşleneceğini iddia etti.

Hayes, What Bitcoin Did podcast’ine katıldı. Podcast‘te konuşan eski CEO, Bitcoin’in bu yıl 70 bin dolara ulaşacağını düşünmediğini belirtti. İleriye dönük beklentilerini ve fiyat tahminini ileten Hayes, önümüzdeki yıl 70 bin bariyerinin aşılacağını düşündüğünü belirtti.

Hayes‘e göre, 2024 yılında halving‘in de etkisiyle Bitcoin 70 bin dolar seviyesini aşacak ve 2025 yılında daha yüksek seviyelere ulaşacak. Ayrıca Hayes, 2026 yılını Bitcoin için Armageddon olarak tanımladı.

Armageddon tanımı hakkında açıklama yapan Hayes, büyük bir savaş gibi toplumsal değişimlerin yaşanacağını ileri sürdü. BitMEX’in eski CEO’suna göre, bu durum Bitcoin’in de fiyat düşüşü yaşamasına yol açacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner