Yükleniyor...

“Bitcoin’imi Satmayacağım, Para Kriz Zamanında Kazanılır”

ABD'de de 2020 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde Cumhuriyetçi kanattan meclis adayı olan David Gokhshtein, kripto para birimleriyle alakalı Twitter'da görüşlerini bildirdi.

gokhstein

ABD’de de 2020 yılında gerçekleşecek olan seçimlerde Cumhuriyetçi kanattan meclis adayı olan David Gokhshtein, kripto para birimleriyle alakalı Twitter’da görüşlerini bildirdi. Daha çok Bitcoin üzerinde konuşan Gokhshtein, aynı zamanda XRP, NANO ve DGB hakkında da fikir beyan etti.

Gokhshtein Twitter’da Bitcoin’lerini satmayacağını beyan etti. Peki sebebi neydi?

Bitcoin’lerimi Şu Anda Kullanmayacağım

Gokhshtein son tweet’lerinden birinde, bu salgın krizinin ortasında Bitcoin’lerini kullanmayacağını belirtti. Hisse senedi piyasasının daha iyiye gittiğini belirten Gokhshtein, yine de Bitcoin’i bir tasarruf aracı olarak kenarda tutmak istediğini gösterdi.

Birçok Bitcoin maksimalistinin (aşırılıktan yana olanların) aksine Gokhshtein, 2008 yılının insanların para kazandığı yıl olduğunu söyleyerek Bitcoin’lerini tutacağının altını çizdi.

Meclis adayı XRP, NANO ve DGB’den de bahsederek kripto para birimleri hakkında konuşmaya devam etti. Gokhshtein’a göre, XRP NANO’dan daha hızlıdır(bu yüzden NANO topluluğunun kendisine kızgın olduğunu söylüyor) ancak DGB ‘hepsinden daha hızlı olabilir’ diyerek görüşlerini dile getirdi.

Gokhshtein NANO’dan ise ‘Ne olursa olsun iyi bir proje’ diye bahsetti.

David Gokhshtein, XRP’ye verdiği desteği daha önce Twitter’da açıklamıştı.

Michael Novogratz Bitcoin’den Vazgeçebilir

Galaxy Digital CEO’su ve tanınmış bir Bitcoin boğası olan Michael Novogratz, geçtiğimiz günlerde CNBC’ye verdiği röportajda, Bitcoin bu yıl 20.000 dolara ulaşmadığı takdirde lider kripto para biriminden vazgeçebileceğini söyledi.

2020 devam ettiği sürece, Novogratz’ın BTC’de kalmaya devam edeceği belirtilirken, birçok analist bu yılın lider kripto para birimi açısından çok güzel sonuçlanacağını bildiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner