Yükleniyor...

BTC Boğa Koşusuna Başlayacak Mı? Popüler Analistlerden Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin (BTC) yükselmeye devam ediyor ve 7.

BTC Boğa Koşusuna Başlayacak Mı Popüler Analistlerden Bitcoin Fiyat Tahmini

Bitcoin (BTC) yükselmeye devam ediyor ve 7.200 dolarlık alanda işlem görüyor. Yatırımcı görüşleri bölünürken, BTC’nin yakında 8.000 dolar direnç seviyesini geçmesi bekleniyor.

Bitcoin yükselirken, kripto para trader’ları ve analistleri tereddüt ediyor ve hem yükseliş hem de düşüş senaryolarını paylaşıyorlar. Ancak genel olarak BTC fiyatının bir miktar harekete geçmesi ve 8.250 dolarlık alana kadar yükselmesi bekleniyor.

Bitcoin’in Biraz Desteğe İhtiyacı Var

Kripto para analisti Crypto Rand, bir grafik yayınladı ve Bitcoin’in yükseliş için biraz harekete ihtiyacı olduğunu söyledi. Crypto Rand’ın grafiğine göre Bitcoin için ilk hedef 8.000-8.250 dolar seviyesi gözüküyor.

Başka bir popüler kripto para analisti olan Crypto Michael, Bitcoin’in mevcut durumunu yorumladı. Analist BTC’nin yavaşça yükseldiğini ancak hacmin düştüğünü söyledi.

Michael, Bitcoin’in 7.700-8.000 dolara ulaşabileceğini belirtti ve giderek daha fazla yatırımcının boğa koşusu beklediğini söyledi. Ancak Michael, bu durumun her ne kadar hacmin artacağına işaret etse de kesinlik oluşturmadığı konusunda uyardı.

Bitcoin’in Önündeki Engel

Kripto para trader’ı Bitcoin Jack, iki senaryo paylaştı. Birinci seçenek, Bitcoin 7.800 dolar seviyesindeki direnci test edecek. Diğer seçenek ise BTC’nin 6.800 dolar destek seviyesine düşeceğini gösteriyor.

Yarılanma Sonrası Bitcoin Hashrate

Önde gelen popüler kripto para analisti ve stok-akış modelinin mucidi PlanB, Bitcoin hashrate oranının yarılanma sonrası önceki iki benzer yarılanmadan sonra olduğu gibi muhtemelen artacağına inanıyor.

Paylaştığı şemanın altcoin’ler için değil, sadece Bitcoin için geçerli olduğunu belirtti. Analist, geçen yıl Ağustos ayında gerçekleşen LTC yarılanmasından sonra hashrate oranının düştüğünü hatırlattı. Aynı durumun 8 Nisan’da yarılanma gerçekleştiren BCH içinde geçerli olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner