Yükleniyor...

Bitcoin’in Boğa Yapısındaki Genişleme, Kripto Parayı 11.000 Dolara Taşıyabilir!

Bitcoin (BTC), son birkaç gün boyunca oldukça yüksek fiyat hareketleri gördü.

bitcoin boga yapisindaki genisleme bitcoini 11000 dolar seviyesine cikarabilir

Bitcoin (BTC), son birkaç gün boyunca oldukça yüksek fiyat hareketleri gördü. Ancak boğalar kripto parayı 9.000 doların altındaki bölgeden yukarıya doğru taşımak için, defalarca girişimde bulunmalarına rağmen her seferinde yeni bir ret ile karşı karşıya kaldılar.

Boğalar ve ayıların mevcut mücadelesi devam ederken, bir tüccar bu savaşın sonunda Bitcoin, pompalama ile karşı karşıya kalacak ve birden fazla faktörün bir araya gelmesi ile birlikte, lider kripto varlık 11.000 dolar seviyesine çıkacak iddiasında bulundu.

Yazım sırasında 8.864 dolar seviyesinden işlem gören BTC, alıcıların 9.000 dolar seviyesinin altında yer alan ağır direnişin üstesinden gelememesi ve satın alma baskısı oluşmadığından dolayı bir süredir mevcut fiyat seviyesi etrafında işlem görmeye devam ediyor.

Bugün ise birçok geleneksel varlık aşağı yönlü bir baskıya maruz kalırken, Bitcoin mevcut seviyesini koruyabildi. Bu durum sonucunda da bir fiyat pompası görmemiz mümkün görünüyor.

Başka bir ünlü kripto varlık tüccarı, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda bu olasılığı değerlendi ve, lider kripto varlığın mevcut seviyesini koruması uzun vadede yeni fırsatlar doğuracaktır açıklamasında bulundu.

Bir başka kripto varlık analisti ise attığı tweette, Bitcoin’in yakın vade içerisinde 11.000 dolara kadar uzanan bir mitingi göreceğine olan inancının tam olduğunu belirtti.

Yukarıda yer alan grafik, Bitcoin’in Mart ayında yaşadığı tarihi çöküş sonrası 3.800 dolar seviyesinden ciddi bir toparlanma yaşadığını ve yaşanan bu son yükseliş trendinin genişlemesi için halen yeni fırsatların olduğunu ortaya koyuyor.

Bu faktörler önümüzdeki günlerde lider kripto varlığı daha yüksek seviyelere itmeye yardımcı olursa, küresel türbülans fonunda, pozitif performans fiyat hareketinin daha da artması muhtemel görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner