Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) 12 Bin Doları Geçme Olasılığı Ne?

Lider kripto para birimi Bitcoin'in devam eden konsolidasyon aşamasından, yükselişe geçme olasılığı ve dolayısıyla ilk hedef olan 12 bin doları geçme olasılığı yüzde 75 olarak bildirdi.

Bitcoinin 12 bin dolari gorme ihtimali yuzde 75

Lider kripto para birimi Bitcoin’in devam eden konsolidasyon aşamasından, yükselişe geçme olasılığı ve dolayısıyla ilk hedef olan 12 bin doları geçme olasılığı yüzde 75 olarak bildirdi.

Yükseliş tahmini, Bitcoin’in 11.750 dolarlık direnci reddetmesinden bir hafta sonra ortaya çıktı. Yatırımcılar, Twitter kurucusu Jack Dorsey tarafından yönetilen küresel bir ödeme platformu olan Square’in bilançolarında 50 milyon dolarlık BTC göstermesinin ardından, Bitcoin’de ki geleceği görerek lider kripto para birimi için yatırımlarını artırdı.

Bu, Bitcoin’in bir değer deposu varlığı olarak kurumlar arasında artan saygınlığı hakkında spekülasyonlar doğurdu. Son zamanlarda, birçok Wall Street varlık yönetimi şirketi ve bağımsız şirket, Bitcoin benimsenmesi kapsamında yatırımlarını artırmak için nakit rezervlerini sattı. Bu geçişin, ABD dolarının gelecekte değer kaybedeceği korkusundan kaynaklandığı da bildirildi.

Mr. Prince takma adlı bir analist de, boğa piyasası söylentilerini ileriye taşıdı ve önde gelen para birimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Analist, BTC/USD’nin Yükselen Trend Çizgisinin üzerinde kalabileceği belirtti.

Bitcoin ve Ethereum’da Patlama mı Görülecek? 

CEX.IO kripto para borsasının genel müdürü Konstantin Anissimov, Bitcoinist’e yaptığı bir açıklamada; Bitcoin fiyatlarının ve Ethereum’un önümüzdeki seanslarda patlamasını beklediğini söyledi.

Anissimov, “Sadece halka açık şirketler bilançolarına BTC eklemekle kalmıyor” dedi ve aynı zamanda CFTC Başkanı Heath Tarbert’ın ETH’nin” dünyanın bilgisayarı olma yolunda kaydettiği ilerlemeden” etkilendiğini sözlerine ekledi.

“Böyle bir onay, bu dijital para birimlerinin kitlesel olarak benimsenmesinin şu anda gerçekleştiğini gösterdiğinden oldukça önemli.”

Sonuç olarak; Bitcoin ve Ethereum, yeni yıllık zirvelere doğru yürüyecek gibi görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner