Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) 50.000 Dolar Yolu Öncesi Sert Düşebileceğini Söyleyen Analist Yükseleceğini Düşündüğü 4 Altcoin’i Açıkladı

2018'de Bitcoin ayı piyasasının dip noktasını doğru bir şekilde tahmin ederek büyük bir takipçi kitlesine ulaşan bir kripto para analisti ve trader’ı, Bitcoin’in (BTC) yeni bir yükselişe başlamaya hazır olduğunu söylüyor.

bitcoinin btc 50 000 dolar yolu oncesi sert dusecegini soyleyen analist yukselecegini dusundugu 4 altcoini acikladi

2018’de Bitcoin ayı piyasasının dip noktasını doğru bir şekilde tahmin ederek büyük bir takipçi kitlesine ulaşan bir kripto para analisti ve trader’ı, Bitcoin’in (BTC) yeni bir yükselişe başlamaya hazır olduğunu söylüyor.

Bir Daily Hodl haberinde, Smart Contracter, Bitcoin’in (BTC) alıcıların yaklaşık 30.000 dolar seviyesindeki desteği savunmayı sürdürürken, ısınmaya başladığını söylüyor. Ona göre bu noktadan, 50.000 dolar seviyesine uzanan bir yükseliş başlayabilir.

1

Trader, lider kripto para birimindeki hakim düşüş eğilimin bir dip göstergesi olduğunu ekliyor.

“Bence çok kısa bir süre sonra BTC tekrar dibe vuracak, ayrıca tüm ayılar yine 20.000 dolar istiyor.”

Smart Contracter ayrıca önde gelen altcoin Ethereum’u (ETH) da takip ediyor. Lider akıllı sözleşme platformunun, boğa piyasasının bir sonraki aşamasını başlatmadan önce biraz aşağıya doğru çekilmesi gerektiğini söylüyor.

“Bu, ETH için yeni yol haritam.

Bittiğini mi düşünüyorum? Hayır.

Daha yükseğe çıkmadan daha fazla düşeceğini mi düşünüyorum? Evet.

Bence 1.200 dolar önemli bir seviye.”

2

Analist, merkeziyetsiz finans (DeFi) lending platformu Cream’in fiyat hareketini de yakından izliyor. Cream’in konsolidasyondan ayrıldığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmaya doğru ilerlediğini, bunun da mevcut fiyatından %44’lük bir artışı temsil ettiğini belirtiyor.

“CREAM çok güzel görünüyor, her zaman yeni zirveler. Kaçınılmaz.”

3

Smart Contracter ayrıca, merkeziyetsiz ve özerk topluluk ekonomileri oluşturmayı amaçlayan bir DeFi protokolü olan blokzinciri ölçeklendirme çözümü Matic Network (MATIC) ve Akropolis’in (AKRO) de yükselişe geçeceğini düşünüyor. Her iki altcoin’in de konsolidasyondan çıktığına ve yükselmeye hazır olduğuna inanıyor.

SushiSwap’e (SUSHI) gelince, Smart Contracter, SUSHI’nin kısa vadeli bir zirve ile 4 dolara düşme ihtimalini koruduğunu düşünüyor.

4

Trader, Litecoin’in de düşeceğini düşünüyor. Sekizinci en büyük kripto para biriminin düzeltmesini sürdüreceğini ve 100 doların altındaki desteği yeniden test etmek için hazır olduğunu tahmin ediyor.

5

Ünlü analist Michaël van de Poppe de, kısa vadede kripto para piyasalarında düşüş öngörüyor.

Analist, Bitcoin’in 30.000 doların altına düşerek altcoin piyasasını da beraberinde aşağı çekeceğini ve piyasanın önemli bir geri çekilme ile karşı karşıya kalabileceğini düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner