Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Birçok Dip ve Zirvesini Doğru Bildi! İşte Yeni Tahminleri

Kripto piyasasındaki genel olarak yükseliş hakimken, Bitcoin ve Ethereum yanlara doğru ilerliyor.

Bitcoin’in BTC Birçok Dip ve Zirvesini Doğru Bildi İşte Yeni Tahminleri

Kripto piyasasındaki genel olarak yükseliş hakimken, Bitcoin ve Ethereum yanlara doğru ilerliyor. Fiyatların yatay seyretmesi düşük volatilitesnin kaydedilmesine sebep oldu. Ancak bu konsolidasyon, iki kripto paranın her birinde bir satın alma sinyaline neden olabilir ve yeni bir yükseliş hareketini tetikleyebilir.

TD Sequential: Bitcoin ve Ethereum Kritik Bir Satın Alma Sinyali Kaydedebilir!

Piyasa değeriyle en büyük iki kripto para olan Bitcoin ve Ethereum, son zamanlarda piyasanın en durgun olan paraları. Hem Bitcoin hem de Ethereum, fiyat hareketleriyle daha çok bir stablecoin’e benziyor. Bu iki kripto paradaki yatay fiyat hareketi yatırımcıları başka kripto paralara yönlendirdi. Bu nedenle, Chainlink yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini belirledi ve birkaç DeFi tokeni sert yükseldi.

Büyük kripto paraların çoğu bu süreçte yükseldi ve hatta Ripple ve Stellar  bile tırmanışa geçti. Sadece Bitcoin ve Ethereum bu olumlu piyasa hareketinin dışında kaldı. Ancak bu durum, iki kripto paranın günlük fiyat grafiğinde bir “satın alma kurulumunun” ortaya çıkmasıyla yakın bir zamanda değişebilir. Bitcoin ve Ethereum yatay işlem görse de USD çiftlerinde bir satın alma kurulumu başlatmak için yeterli momentuma sahipler.

TD Sequential, Kripto Para Ticaretinde Son Derece Doğru Sinyaller Verdi

Hem BTC/USD hem de ETH/USD grafiğinde TD Sequential göstergesi 9 sayımına ve bir satın alma kurulumuna işaret ediyor. Ancak satın alma kurulumunun doğrulanması için bugünkü mum dünkü düşük seviyeden daha düşük bir seviyede olmalı ve BTC 9.000 doların altına düşmeli.

Ethereum’un satın alma kurulumunu doğrulanması için ise ETH’nin 229 dolara düşmesi gerekiyor. 240 doların üzerinde bir artış, modeli yeşile çevirecek ve yükselişi başlatacak.  TD Sequential göstergesinin kripto para ticaretinde son derece doğru sinyaller verdiği biliniyor. Gösterge Bitcoin’in birçok ünlü dip ve zirvesini doğru haber verdi. Bu da son sinyalli daha önemli kılıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner