Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Haftalık Kapanışı Boğa Koşusunun Başladığına İşaret Ediyor

Haftalık grafikte arka arkaya yedi yeşil mum yayınladıktan sonra Bitcoin (BTC) fiyatı yüzde dört düştü.

Bitcoin’in BTC Haftalık Kapanışı Boğa Koşusunun Başladığına İşaret Ediyor

Haftalık grafikte arka arkaya yedi yeşil mum yayınladıktan sonra Bitcoin (BTC) fiyatı yüzde dört düştü. Bitcoin (BTC) fiyatı arka arkaya yedinci haftasını yeşille bitirdi. Bu oluşum en son görüldüğünde, kripto kralı 11 hafta içinde yüzde 182 oranında bir artış yaşadı.

Bitcoin Kâr Satışları

Mart’taki devasa fiyat düşüşünden tamamen kurtulduktan sonra, BTC, şimdiye kadar 9.000 dolar seviyesinin üzerine çıkmak için mücadele etti.

Bitcoin yüzde 4’ten fazla kaybederek 8.528 dolar seviyesine kadar düştü. Yüksek seviyelerinden gerileme hissi ile Bitcoin, bu haftaya çok zor bir başlangıç ​​ile giriş yaptı. Bununla birlikte, BTC’nin bu kadar güçlü bir ilerlemeden sonra bir mola vermesi normal gözüküyor.

Nisan 2019’da BTC, uzun bacaklı Doji ile yedi yeşil haftalık mum serisini sona erdirdi. Genellikle kararsızlığa işaret eden mum oluşumunu büyük bir boğa koşusu izledi.

Piyasalar Düşüşte

Bitcoin’in yüzde dört düşüşü ABD hisse senedi vadeli işlemlerinin keskin bir düşüş göstermesine denk geldi. Dow vadeli işlemleri şimdiye kadar yüzde 0,88 (207 baz) puan düştü.

1 Mayıs’ta Wall Street’te yaşanan kırmızı güne rağmen Bitcoin, kazanç göstermişti, ancak yaşanan son düşüş Bitcoin’in henüz hisse senedi piyasasından ayrılmadığını gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner