Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) Yakın Zamanda Görebileceği Seviyeler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 9 bin 200 dolarlık direnç alanını kırmak için mücadele ediyor

bitcoin btc fiyatı görebileceği seviyeler

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 9 bin 200 dolarlık direnç alanını kırmak için mücadele ediyor. Analistlere göre BTC’nin 9 bin 200 doları kırması durumunda yükseliş başlayabilir. Ancak popüler analist Crypto Michael, piyasaların ciddi bir düşüş ya da yükselişle yatırımcıları şaşırtabileceğini ifade ediyor. Analist, şu ifadeleri kullanıyor:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Piyasalar, istisnai düşüş hareketleriyle yatırımcıları ve trader’ları şaşırtabilir. Ayrıca yatırımcıları ve trader’ları yukarı yönlü hareketlerle de şaşırtabilirler. İçinde bulunduğumuz aşama bu.”

Güçlü Bir Ralli mi Geliyor?

Alanında uzman analist Aayush Jindal’a göre BTC 9 bin 200 dolarlık direnç alanını geçerse, güçlü bir ralli başlatabilir. Analiste göre Bitcoin’in 4 saatlik grafiğinde 9 bin 200 dolarlık dirençle beraber oluşan bir koşuş paterni bulunuyor.

Jindal, BTC’nin 9 bin 200 doları aşması durumunda 9 bin 300 dolar daha sonra ise 9 bin 500 dolarlık direnç seviyeleriyle karşı karşıya kalacağını dile getirdi. Tam tersi durumunda BTC, sırasıyla 9 bin, 8 bin 950, 8 bin 650 ve 8 bin 500 dolar seviyelerine doğru düşüş yaşayabilir.