Yükleniyor...

Bu Altcoin 48 Saat İçinde Yüzde 22 Artış Yaşadı!

Kyber Network (KNC) fiyatı son 48 saat içinde yüzde 22 arttı.

kyber network fiyat artışı yaşandı

Kyber Network (KNC) fiyatı son 48 saat içinde yüzde 22 arttı. Kripto para biriminde yükseliş trendini tetikleyen farklı faktörler bulunuyor.

Kyber Network (KNC) son iki günde yüzde 22 civarında artarak 1.92 dolara yükseldi. Daha sonra düzeltme yaşayan kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 1.76 dolardan işlem görüyordu. Fakat analistler, yükselişin devam edebileceğini vurguluyor.

Son günlerin en iyi performans gösteren altcoin’lerinden birisi olan KNC’nin rallisinin arkasında üç anahtar faktör var gibi görünüyor. Görünüşe göre Kyber Network’ün son trendini destekleyen üç önemli faktör, Asya’da artan popülerlik, uygun teknik yapı ve staking.

Asya’da Popülerlik Artıyor

Doo Wan-nam’a göre, Kyber Network, Güney Kore’de en çok ilgi göre DeFi kripto para birimlerinden. MakerDAO’da Asya iş gelişimine öncülük eden Doo, şunları söyledi:

“Bazıları için sürpriz olabilir, ancak Kyber Network, Kore’deki CoinP gibi daha fazla perakende kanalında DeFi hakkında en çok konuşulan şeylerden birisi.”

Güney Kore gibi büyük bir pazardan güçlü bir takip KNC’nin son dönemdeki yükselişini körükleyen birçok katalizörden birisiydi.

Güçlü Pazar Yapısı

Popüler analist ve trader Michael van de Poppe (Crypto Michael), 17 Temmuz’da Kyber Network’ün rallisini sürdürebileceğini açıkladı. Poppe, önemli bir savunma hattı olarak 0.00017 BTC’de KNC’nin esnek destek seviyesini vurguladı. Kyber Network o günden bu yana 0.00017 BTC seviyesinin üzerinde kaldı ve o gün 0.000203 BTC’ye yükseldi. Poppe, şu ifadeleri kullandı:

“Bence yükseklere doğru toparlanmaya devam edeceğiz.”

Büyük Borsalardan Destek

6 Temmuz’da Kyber Network geliştirici topluluğu, ana ağda Katalyst ve KyberDAO’nun lansmanını duyurdu. Bu kullanıcıları ağa katılarak ödüllendiren blockchain protokolünde staking’in etkinleştirilmesini işaret etti.

Ekip şöyle dedi:

“KyberDAO, Kyber ve DeFi topluluğunu Kyber’in geleceğindeki gerçek bir payla güçlendirecek ve onların gelişimimize doğrudan katkıda bulunmalarına izin verecek.”

Kyber Network’teki staking mekanizması tartışmalı olarak KNC’nin son rallisini sağlayan en büyük faktördü. DeFi ile ilişkili olan birçok üst düzey kripto para, Temmuz ayında muazzam ralliler yaşadı. Ancak aplikasyon mekanizması etkinleştirildikten sonra, Binance gibi borsalara KNC girişleri arttı. Döviz girişleri genellikle satış baskısına atıfta bulunurken, Santiment’teki araştırmacılar bunun KNC için geçerli olmayabileceğini açıkladı.

Araştırmacılar şunları yazdı:

“Binance #KyberNetwork için staking başlattı. Binance staking sorunsuz görünüyor ve #KyberDAO gibi KNC’yi kilitlemiyor. Bu, piyasa koşullarına tepki vermek isteyen kullanıcılar için çok uygun.”

KNC üzerindeki düşük satış baskısı, sağlam pazar yapısı ve artan staking talebi, Kyber Network’ün momentumunu koruyabilecek potansiyel faktörlerdir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner