Yükleniyor...

Bitcoin’in Büyük Birikim Aşaması BTC Fiyatının Ay’a Gideceğini Gösteriyor

Bitcoin (BTC) günlük denge modeliyle devam etti, ancak dün gerçekleşen güçlü bir yükseliş ile BTC günü 9.

Bitcoin’in Büyük Birikim Aşaması BTC Fiyatının Nereye Gittiğini Gösteriyor

Bitcoin (BTC) günlük denge modeliyle devam etti, ancak dün gerçekleşen güçlü bir yükseliş ile BTC günü 9.110 dolardan 9.625 dolara ulaşarak tamamladı. Şu anda, Bitcoin dünkü hareketin konsolidasyonu altında ancak boğalar için ciddi bir durum gözükmüyor.

Boğalar daha yüksek bir minimum belirlemeye çalıştığından, günlük 12-EMA’nın işaret ettiği, 8.642 dolar seviyesi destek görevi görmektedir. Hacim arttıkça, bu açık model şu anda boğaların lehinedir.

Kısa vadeli görünüm boğaların lehine iken, uzun vadeli görünüm de harika görünüyor. Haftalık grafik bir boğa oluşumu oluşturdu ve aylık grafik son 3 aydır boğaların lehine gözüküyor.

Bitcoin (BTC) Birikimi Büyük Hareketin Habercisi Mi?

29 Mayıs’taki bir tweet’te analist Credible Crypto, Bitcoin’in son 896 gündür büyük bir birikim döneminde olduğunu söyledi ve Bitcoin’in 100 bin dolara yolculuğunun başlamak üzere olduğunu belirtti.

‘Credible Crypto’ tarafından yayınlanan haftalık grafikte Bitcoin bir denge paterni oluşturduğu gözükmektedir. Bununla birlikte, bir denge paterni yükseliş ya da düşüş eğilimi göstermez, sadece bir varlığın, seviyelerden herhangi biri bozulduğunda büyük bir hamle görmek için çok fazla potansiyele sahip olduğunu gösterir.

Tahmin aralığı hala çok geniş ve her şey olabilir, ancak Bitcoin’in boğa kırılması görmesinin daha olası olduğunu gösteren bazı temel nedenler vardır. Grayscale yatırım fonu bu yıl Bitcoin’i artan oranda satın alıyor ve Bitcoin’e olan kurumsal ilgi açıkça görülüyor.

Bitcoin’in açık ilgisi bu ay hemen hemen her gün yeni zirvelere ulaşıyor ve 12 Mart’taki büyük çöküş nedeniyle 3.700 dolara inen BTC’nin toparlanması dijital varlığın gücünü gösteriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner